Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

Анкета

Ядете ли хляб и хлебни изделия и колко често?

Въведи твоя глас

Питам защото забелязах, че напоследък количеството хляб, което консумирам прегресивно намалява, с тенденция към изчезване...    Sick
 Как е при вас?
 Смятате ли че хлябът е полезен/вреден?   Rolling Eyes

Цитирай

Варна

Не консумирам хляб, на режим съм. Но аз никога не съм обичала тестото -баници, мекици, бухти, питки, палачинки и подобни не ме изкушават.
Не смятам,че хляба ми дава някаква животонеобходима полезност, без която ще ми се провали съществуването
Цитирай

Бургас

Хапвам от време навреме. По филийка на ден, а някога минавам и без него. Зависи...
Цитирай

София

От години не съм хапвала... Е, може тук-таме в някой сандвич, но по принцип не хапвам хляб. И тестени изделия също.... Напоследък съм наблегнала на зеленчуци и млечни продукти...
Цитирай

in my dreams

Преди 3 месеца изядох 1 филийка Бонус Sick
Нищо полезно в хляба Rolling Eyes Very Happy
Никакви тестени Mad
Цитирай

ГД

от три седмици се мъча да не го ям. По принцип спокойно мога да се нахраня без хляб,но толкова много обичам намазана филийка с масълце и сиренце или лютеничка.......... Спокойно мога да мина без сладко или сладолед , но филийката ми е слабост
Цитирай

София

Хапвам от време навреме. По филийка на ден, а някога минавам и без него. Зависи...
И аз така,но не всеки ден. 2 седмици не ям, после 1 си хпавам и тъй.
Цитирай

От два месеца не съм яла хляб и въпреки,че вече съм достигнала желаното си тегло и не съм на диета, все още не смея да го включа в дневното си меню
Цитирай

Stuttgart/София

Не ям хляб от близо 5 години. Случва се тестени изделия като пица или дюнер един път на 3 месеца, но иначе избягвам  Peace Не мога да кажа, че усешам липсата му или нещо от сорта... свиква се  Mr. Green
Цитирай
  Питам защото забелязах, че напоследък количеството хляб, което консумирам прегресивно намалява, с тенденция към изчезване...    Sick
 Как е при вас?

ооо,много е полезен по цял ден ям хляб,за да си набавя вит.ц 35в хляба има фибри,витамини,абе всичко полезно.

Цитирай

Как е при вас?

ооо,много е полезен по цял ден ям хляб,за да си набавя вит.ц 35в хляба има фибри,витамини,абе всичко полезно.

Я не се заяждай! Просто питам за мнение, няма нужда от сарказъм. И хлябът наистина има витамини и фибри, но не е там въпросът. Радвай се, че имам чувство за хумор...
Цитирай

in my dreams

Радвам се Петя,а хляба го давам на рибите,за друго не става Peace
Цитирай

Радвам се Петя,а хляба го давам на рибите,за друго не става Peace

Ти пък за кое се радваш?  Shocked

П.П. А защо мъчиш горките си риби?
Цитирай

in my dreams

Радвам се че сме живи и си пишем Peace
Щото при мене работата е ден за ден Peace
Цитирай

CA- AB

... Смятате ли че хлябът е полезен/вреден?...
Зависи кой. Ако става въпрос за пълнозърнести продукти, според мен е полезен, особено ако е и препечен и в нормално кол- во, а ако се има предвид белият хляб и другите тестени производни, които са толкоз привлекателни на аромат степента на полезност намалява.
...хляба го давам на рибите,за друго не става...
Химико, отново си доста краен. Колкото и да е странно има хора които са свикнали с него и за тях е важен елемент във всекидневното им хранене. Нима не даваш на Теодора хляб? И стига с тез фаталистични писания- и утре, и други ден, и другата година нещата ще бъдат наред и ще се подреждат. Я погледни по- ведро на живота си, прекрасен е и си заслужава да се изживее до дъно, а не да си разваляш дните с мрачни мисли. Ти умееш да се бориш, правил си го неведнъж, правиш го ежедневно, така че всичко ще е наред.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора