Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 10 юли 2007, 22:53 ч.

Гинодактарин и розово-кървенисто течение

  • 962
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 336
Ползвам Гинодактарин 2ри ден - и пих 1 таблетка Микомакс, за лечение на гъбички, това лечение съм правила и преди 2 месеца, но сега още на 1ва таблетка ми се появи розово течение, а на 2рия ден направо кървенисто... леко се стресирах - ще спра глобулите - но от какво ли може да е - бях чувала, че розовото течение значи възпаление на лигавицата от глобулите - тогава трябва ли да се спират - а като премине в кървене - какво значи  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 943
Не си бремена нали?

Има ли кървене аз бих ги спряла, значи нещо не е наред.

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт