Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

Здравейте момичета,искам да ви попитам какво мислите за шапките с голяма периферия мисля че тази година са доста актуални.Ако имате някакви идеи от къде мога да си намеря такава - пишете , ще се радвам темата да е полезна и интересна за всички .  Smile  Hug 
Цитирай

софия

Аз си взех от Сисли.
Цитирай

Дани можеш ли да покажеш какво си си взела?

Обожавам шапки с много широка периферия, но не мога да открия това което бих искала. newsm78
Цитирай

София

Ще можеш ли да публикуваш снимка да видим твоята шапка ??  Smile Confused
Цитирай

софия

Ето щерка ми с нея  Laughing:
http://img146.imageshack.us/img146/6946/picture050cu3.jpg
Цитирай

София

Дани шапката ти е много хубава аз си търся точно такава но изцяло черна  smile3521
Цитирай

На моя монитор нищо не се вижда. Sad Виждам само че горната част е плетена, а периферия въобще не виждам. Sad
Цитирай

Бургас

Аз също си търся подобна шапка , но изцяло бяла. И тук в Бургас никъде не мога да открия. Навсякъде където гледах ми се сториха доста ...   #Crazy грозни модели . Бях си харесала  една подобна в Клеопатра и Цезар но докато се наканя да си я взема и вече нямаше останали бели  Rolling Eyes , а ми казаха и че нямало да зареждат . Някой има ли идея къде да търся ? А шапката на dani777k е точно такава каквато искам - с широка , мека периферия.  Blush
Цитирай

London, baby

Във Варна на Zara гледах такива шапки с мека периферия, но цветовете бяха тюркоазено, а другата синьо с оранжево. Виж в Pirgos-a, може да има повече видове  Peace
Цитирай

Бургас

Благодаря ,  vessss ! Там не се бях сетила да погледна  Embarassed  Задължително ще отида , защото аз май докато си взема шапка лятото ще свърши  35
Цитирай

Sofia

В София в Калиопето гледах разни  шапки с  голяма периферия, за по 19 лв Smile Хубавки си бяха  Cool
Цитирай

София

И аз си взех една,ма ще я нося само на плажа,бяла със сини цветчета и пандефлюшка,имам някъде снимка и аз ама е върху главата на сина ми. hahaha
Цитирай

И аз искам за плажа такава, търся си още. Smile
Цитирай

NY

И на мен са ми страст Love....не мога да не се разпиша
 всички казват ,че много добре ми стоят шапки.....дори ме бяха взели за модел на едно шапкарско студио преди време  Blush

ето на тази шаринийка http://public.fotki.com/Eklere/ikea-panels/nmd6503mn.html  съм хвърлила око

а тази http://public.fotki.com/Eklere/ikea-panels/nmd6982mn.html  за поооо така   Flutter Wink Laughing

Цитирай

много ми харесват , от доста отдавна, но все не мога да си намеря такава каквата искам
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора