Каква вода за пиене ще давате на децата си на морето?

  • 1 656
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Изворна Девин. Не съм резервирана, много съм доволна от нея.  Peace

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Каквато му давам и сега - Девин с розов етикет.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 298
И двете години, когато сме ходили на море давах розовата Девин. Първата година беба беше на 5 месеца и по съвет а педиатъра я преварявах (то и на бутилката си пише да се преварява). Миналата година вече не съм преварявала.

# 18
  • Мнения: 6 164
Каквато му давам и тук - изворна девин.

# 19
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Благодаря на всички за отговорите и се извинявам, ако съм засегнала някого. Да, раждат се деца на морето, но водата навсякъде е различна и всеки привиква с водата на мястото където живее. Аз лично, когато съм на море не пия от водата там, защото винаги имам проблеми. Затова съм и по-предпазлива към детето си. А на въпроса къде ще почиваме: ще бъдем далеко от голям град. Може би ще преварявам изворната вода на Девин или, ако има друга марка изворна вода.

# 20
  • Мнения: 550
Минерална вода,естествено!И на морето живеят хора,споко,вода има всякаква! Laughing Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
Давам розова капачка, независимо от марката.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 397
Девин с розов етикет  Peace
 Минералната вода не се преварява  Peace

# 23
  • Мнения: 7 723
И трапезна може- няма страшно! Hug

# 24
  • Мнения: 3 478
Аз давах от розовия Девин, но на Хип водата я видях в Пикадили, така че няма защо да мъкнеш.

# 25
  • Мнения: 592
Аз смятам да си взема ел.кана и да преварявам.На мен ще ми трябва и за адаптираното мляко и от нея мисля да давам и за пиене.
А да ви попитам мами,ако взема Девин-розов етикет трябва ли да я преварявам за адапт.мляко?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз си взех електрическа кана, точно за да топля водата за АМ. Водата беше изворна Девин. Не съм я преварявала, само я топлех, за да се разтвори добре млякото

# 27
  • София
  • Мнения: 3 688
Ще купуваме минерална,Горна баня или Девн.

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Изворна на Девин няма начин да няма.

# 29
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И във Варна има Хип  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, о чудо! Twisted Evil

Аз лично давам розова Девин или Торн спринг. Понякога давам и трапезна вода Предела. На морето сме целогодишно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт