Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Преди време бях с черна коса, после я оставих малко да израстне като не я боядисвах. Намазах се с кафява боя, но се получи разлика Sick После и моята коса поизрастна ooooh! Сега съм на три цвята с един кичур посредата, защото се мазах и с нещо си за махане на няколко тона от боята ooooh! Има ли начин по който да стана един цвят пак, но да не е черен newsm78 Дали ако тоида на фризьор ще могат да ме направят кестенява newsm78 Дайте ми съвет какво да правя Praynig
Цитирай

DE

Иди на фризьор!
Цитирай

София

Спешно  Peace И аз си падам по експериментите и накрая фризьора ми обира негативите от екпериментаторските ми влечения  !
Цитирай

Едва ли друг ще ти даде по-различен от този съвет!
Цитирай

Благодаря ви за отговорите Hug Дали обаче изобщо е възможно махането на черното, това се чудех
Цитирай

Благодаря ви за отговорите Hug Дали обаче изобщо е възможно махането на черното, това се чудех

Възможно е - има такива препарати, които чистят нежелани отенъци. Преди доста време този продукт на Лореал Проф. се казваше Ефасор. Предполагам сега има по-нови и по-добри такива. Успех!!!
Цитирай

Варна

задължително иди на фризьор...аз махах черно преди 2 години...обезцветяваха ме ... за да се махне черното изцяло трябва да се чака косата да израстне или да се обезцветиш, а започнеш ли да чакаш...става грозна картинка....  bouquet
Цитирай

И моето мнение е да отидеш на фризьор  Peace
Цитирай

София

Обезцветяване при фризьор, твоята задача е от черно кестеняво и ще се получи аз от черно съм правила русо и се получи, но сега пак съм на черно  35
Цитирай

Плевен

Иди на фризьор.Щом моята от черна (боядисана) я направиха руса гаранция,че ще могат и теб да те направят кестенява Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.