Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 101 отговора

с трима мъже в къщи

Моля препоръчайте ми готова маска за тънка и рядка коса, стимулираща разтежа. Нямам време да стоя по 2ч с домашните Embarassed Искам някоя ефикасна, но да се стои с нея под душа за 5мин. Embarassed Благодаря предварително за отговорите!!! Hug
Цитирай

Пробвай на Миосотис - с костен мозък и плацента!  Peace
Цитирай

До морето

Подкрепям  Peace
Цитирай

близо до Витоша

Подкрепям  Peace

като искам да добавя и стимуланта за коса на Икаров  Peace
Цитирай

Варна

аз съм много доволна от възстановяващата маска на GLISS  Love   bouquet
Цитирай

Sofia

На Нивеа маска за боядисана коса без измиване - добре ми действа, слагам я 2 пъти в седмицата...И понякога си купувам на Лонда възстановителна, за еднократна употреба в малки тубички са...
Цитирай

София

аз съм много доволна от възстановяващата маска на GLISS  Love   bouquet

и аз съм доволна от GLISS Very Happy моята е с подхранващи масла срещу цъфтящи връхчета, стоя с нея по 5-6 мин.
Цитирай

Варна

на всеки му действа различно тази маска, аз примерно не съм доволна от нея,страшно взе да ми пада косата,а от мн хора бях чувала,че са доволни... newsm78 така че явно си е до човека...
Цитирай

Варна

marisa0810, абсолютно съм съгласна...и аз не останах очарована от нея... Peace
Цитирай

Sofia-selo :D

Първо искам да кажа, че такова нещо като маска за сгъстяване - няма! Камо ли пък купена,  с която да се седи 5 минути  Smile Тези маски не подхранват също така, дори и прословутата Миосотис, която била с костен мозък и плацента от растителен произход  Shocked Shocked Shocked (така пише на опаковката)
Та ... подобни продукти, благодарение на дадени хим. съставки могат да направят косата да изглежда по определен начин, но това не значи че ще я подхранят и засилят. Тази работа вършат домашните маски и витамините. В определени случаи и те не помагат!

Най-елементарното, лесно и бързо, което можеш да направиш, е да се мажеш след баня с хининова вода. На мен ми харесва ефекта Smile
Цитирай

Варна

МАската на Миозотис и аз мога да я оплюя, но ме мързи да пиша за нея точно. Съветвам те да пробваш марки, които не се предлагат  в масовите парфюмерии и супермарктите.  Има и ампули, стимулиращи растежа. Няма гаранция обаче, че веднага ще намериш твоя продукт. Става на принципа проба-грешка( от опит).
Цитирай

Белгия/София

За растежа - бадемово масло. Най-хубавите маски и изобщо продукти за коса са на Рене Фюртере, но са скъпи. Хубава е червената серия на Лореал.
Цитирай
защо не пробваш и шампоана на Клоран с хинин и Бкомплекс , дават го  против косопад!
аз го ползвам но мнение не мога да дам тъй като косата ми по принцип си е гъста!! Smile
Цитирай

Плевен

Подкрепям  Peace

Аз също нея бих ти препоръчала Peace
« Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 15:39 от Jezabel »
Цитирай

София

Аз съм много доволна от маската на KERANOVE с калций и перли. Използвам същия шампоан и има страхотен ефект.  Flutter
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 101 отговора