Готови маски за коса!

  • 16 597
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
Моля препоръчайте ми готова маска за тънка и рядка коса, стимулираща разтежа. Нямам време да стоя по 2ч с домашните Embarassed Искам някоя ефикасна, но да се стои с нея под душа за 5мин. Embarassed Благодаря предварително за отговорите!!! Hug

# 1
  • Мнения: 4 770

   Пробвай на Миосотис - с костен мозък и плацента!  Peace

# 2
  • Мнения: 917

   Пробвай на Миосотис - с костен мозък и плацента!  Peace

Подкрепям  Peace

# 3
  • Мнения: 4 053

   Пробвай на Миосотис - с костен мозък и плацента!  Peace

Подкрепям  Peace


като искам да добавя и стимуланта за коса на Икаров  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
аз съм много доволна от възстановяващата маска на GLISS  Heart Eyes   bouquet

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
На Нивеа маска за боядисана коса без измиване - добре ми действа, слагам я 2 пъти в седмицата...И понякога си купувам на Лонда възстановителна, за еднократна употреба в малки тубички са...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 176
аз съм много доволна от възстановяващата маска на GLISS  Heart Eyes   bouquet

и аз съм доволна от GLISS Grinning моята е с подхранващи масла срещу цъфтящи връхчета, стоя с нея по 5-6 мин.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 563

   Пробвай на Миосотис - с костен мозък и плацента!  Peace

на всеки му действа различно тази маска, аз примерно не съм доволна от нея,страшно взе да ми пада косата,а от мн хора бях чувала,че са доволни... newsm78 така че явно си е до човека...

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
marisa0810, абсолютно съм съгласна...и аз не останах очарована от нея... Peace

# 9
  • Мнения: 1 885
Първо искам да кажа, че такова нещо като маска за сгъстяване - няма! Камо ли пък купена,  с която да се седи 5 минути  Simple Smile Тези маски не подхранват също така, дори и прословутата Миосотис, която била с костен мозък и плацента от растителен произход  Shocked Shocked Shocked (така пише на опаковката)
Та ... подобни продукти, благодарение на дадени хим. съставки могат да направят косата да изглежда по определен начин, но това не значи че ще я подхранят и засилят. Тази работа вършат домашните маски и витамините. В определени случаи и те не помагат!

Най-елементарното, лесно и бързо, което можеш да направиш, е да се мажеш след баня с хининова вода. На мен ми харесва ефекта Simple Smile

# 10
  • Мнения: 17 407
МАската на Миозотис и аз мога да я оплюя, но ме мързи да пиша за нея точно. Съветвам те да пробваш марки, които не се предлагат  в масовите парфюмерии и супермарктите.  Има и ампули, стимулиращи растежа. Няма гаранция обаче, че веднага ще намериш твоя продукт. Става на принципа проба-грешка( от опит).

# 11
  • Мнения: 27 524
За растежа - бадемово масло. Най-хубавите маски и изобщо продукти за коса са на Рене Фюртере, но са скъпи. Хубава е червената серия на Лореал.

# 12
защо не пробваш и шампоана на Клоран с хинин и Бкомплекс , дават го  против косопад!
аз го ползвам но мнение не мога да дам тъй като косата ми по принцип си е гъста!! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 234

   Пробвай на Миосотис - с костен мозък и плацента!  Peace

Подкрепям  Peace

Аз също нея бих ти препоръчала Peace

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 15:39 от Jezabel

# 14
  • София
  • Мнения: 175
Аз съм много доволна от маската на KERANOVE с калций и перли. Използвам същия шампоан и има страхотен ефект.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт