Прострелян е Манол Велев?

  • 5 894
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 952
Дразня се, простреляли мафияж, еми ще го стрелят, що мене ме не стрелят.
Яко се дразня, за медиците, че им казаха за трети път "смърт" никой не го боли, а мене па не ме боли, че някой си го простреляли.
Такива неща по света се съобщават само за протокола, у нас обаче е новина номер 1.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 978
Познавам семейството.

Пишете глупости за личния им живот.

а каква е истината? newsm78 Въпросът ми е сериозен.

# 77
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Истината е, че са изключително приятни хора, с които е удоволствие да контактуваш.

Свежи и веселяци. Мони Велев може с право да бъде описан като "душа на компания".

Не искам да коментирам изказванията за побои и пиянства. Гнусно е.

# 78
  • Мнения: 6 167
за мафиоти и престъпници някак трудно се разчувствам.
веселяка Мони  Sick
искам ги всички на едно място. в пижамки зад решетки. за много дълги години.
когато съм по-зла им пожелавам и други работи.


Свежи и веселяци. Мони Велев може с право да бъде описан като "душа на компания".

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 20:31 от Lennie

# 79
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Когато написах първия си постинг, мисля, че изрично съм поставила уговорката, че отричам коментарите за личния им живот като двойка.

# 80


Ще му парите, защото е невидяла. Той също е невидял СЕЛЯНИН. По-горе хората, които са били съседи разправят за пословичната им беднотия. Ей точно  такива хора, отпосле видяли в момента  представляват правителство, президентство, парламент на република   България, ако не 100%, то 90  %  е така,само 10 % са хората интелигенти, хората - хайлайф, за съжаление.

# 81
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Мони Велев може с право да бъде описан като "душа на компания".
...

Струва ми се, че не го е гръмнал друг претендент за титлата "Душа на компанията"!...

# 82
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз не знам кой го е гръмнал, и претендент за какво е бил, просто се учудвам защо с такава злост се коментират неща, които не са публично известни.

# 83
Е, ясно! Точно тези, които са титуловани като "душа на компанията" се саморазправят с жените си, защото "метресите" им ги величаят с титли.... А като се върнат препили до козирката у дома, го посреща все едно "вещица". Така се заформя скандалната обстановка.... и т.н.н. и т.н.н.

# 84
  • Мнения: 2 891
Попрекалихте малко, май  Confused

# 85
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Попрекалихте малко, май  Confused

Абе и аз това се опитвам да обясня...

# 86
  • Sf
  • Мнения: 808
Какъвто и да е човекът, случило му се е нещо страшно и ужасно, както на него, така и на семейството му.

Ей това не разбирам на нашего брата, как винаги е готов да се радва на чуждото нещастие, да коментира, преувеличава и злорадства...

# 87
Ама защо си мислите, че  сме попрекалили? Ако всички се обединим в този  момент, тръгнем с общи сили срещу тези, които на наша сметка живеят и печелят, купуват скъпи коли, жена, имоти в чужбина, сега да сме били по- добра страна и от Швейцария

# 88
Нали сме си  българи, със знаме конска опашка, завистливи, крадливи и т.н., да не употребявам цинизми, ще се оправим след век, както казаха в една  класация...

# 89
  • Мнения: 1 113
Лиз, ти познаваш ли го този човек, та си позволяваш такива коментари?

Общи условия

Активация на акаунт