"Бон Апети" търси бременни жени и деца до 14 г. за фотосесия!

  • 16 556
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 320
„Бон Апети“ стартира проект на поредица от книги  "Детско хранене".
Във връзка с това се търсят бременни жени, бебета до 1 година, деца от 1 до 3 и от 4 до 14 години за фотосесия.


Ако искате Вашето дете или Вие самите да украсите страниците на книгите на "Бон Апети", изпращайте снимки и телефон за контакт на адрес editorial@novastudios.tv до 25 юли.

Единственото изискване за снимките е бременните и децата (може и да не са сами на снимката) да бъдат на преден план и на фокус.

От "Бон Апети" ще се свържат с одобрените, за да се уточнят условията за снимачна сесия, която ще се организира и осъществи от тях.
Станете част от идеята на
"Бон Апети"!


Мили, майки и татковци!

Във връзка с изключително големия интерес по повод стартирания от „Бон Апети“ проект за поредицата нови книги „Детско хранене“,  искаме да ви благодарим за писмата и снимките, които изпращате.
И бъдещите майки, и дечицата са невероятни, но за съжаление, колкото и голямо желание да имаме, няма да можем да включим всички в поредицата. Изборът няма да е лек, повярвайте ни!

За това бихме желали да предоставим на вас – бъдещи и настоящи майки, които сте изпратили снимките си на нашия адрес, възможността да притежавате поредицата от книги на преференциални цени. Всички, които няма да бъдат снимани за книгите, ще получат възможността да закупят пълния комплект с 50% отстъпка от цената, веднага след излизането им на пазара.


Удължаваме и крайния срок за изпращане на вашите снимки до 15.08.2007 г.
"Бон Апети" ще се свърже с одобрените, за да се уточнят условията за снимачна сесия, която ще се организира и осъществи от нас. Всички останали могат да получат повече информация на безплатния ни телефон 0800 13 123 след края на конкурса.

Станете част от идеята на "Бон Апети"!

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 19:37 от Mamma

# 1
  • Мнения: 215
А някакви по-специфични изисквания имат ли?

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
В техния сайт нищо не откривам. Моля Мамма да даде повече подробности.  Wink

# 3
  • Мнения: 6 320
Това е информацията, която ми е изпратена от "Бон Апети".

До 25 юли, който иска да участва, трябва да изпрати снимка на посочения адрес.
От "Бон Апети" ще се свържат с избраните за участие, за да се уточнят подробностите за фотосесията.
Не са посочени допълнителни изисквания и параметри за снимките, които да да изпращате.

# 4
  • Мнения: 376
Щом няма изисквания значи може на снимката да е детето с татко си например, нали? Не е задължително да е самичко?

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Щом няма изисквания значи може на снимката да е детето с татко си например, нали? Не е задължително да е самичко?
Вероятно може всякакви снимки.....  newsm78

# 6
  • Мнения: 6 320
Разговарях с "Бон Апети" и добавих уточнението горе в текста.

Единственото изискване за снимките, които изпращате, е бременните и децата (може и да не са сами на снимката) да бъдат на преден план и на фокус.

От "Бон Апети" ще се свържат с одобрените за участие, за да се уточнят подробностите около фотосесията, която ще бъде организирана и осъществена от "Бон Апети".

# 7
  • Мнения: 6 029
пък аз пратих:)

# 8
  • Мнения: 729
Има ли ограничение за броя на снимките!? Rolling Eyes Само една или може и повече?

# 9
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Ей страхотен конкурс и аз ще пратя снимка.

# 10
  • Мнения: 4 451
И аз, и аз. На двете щерки хем. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 370
Ей от кога чакам такъв конкурс!

# 12
  • Мнения: 1 532
и аз пратих, да не остана по-назад Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 550
За пари става ли дума?

Доста двусмислено го написах. Имам предвид ще се плаща ли на модела за фотосесията. Не говоря за подкуп.  Joy

# 14
  • Мнения: 386
променете словореда  Laughing излиза че търсите бременни жени и бременни деца до 14 години  Rolling Eyes
търси деца до 14 години и бременни жени е малко по-точно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт