Търся конче-люлка с колелца в София?

  • 3 125
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 366
Някой знае ли случайно къде мога да намеря това конче точно, както изглежда на картинката?


Имахме такова, но ни го откраднаха. Къде ли не обикалях по магазините, но няма същото, а в който и интернет магазин да го поръчвах, се оказваше, че имат само синьо и оранжево, а това бялото на черни точки с черна грива не го произвеждат вече. Дъщеря ми си мисли, че кончето е отишно на разходка в планината и го чакаме да се върне, така че продължавам да се надявам, че ще открия някъде изостанала бройка от този вид.
Ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете.

# 1
  • Мнения: 5 228
Имаше ги в Метро, но преди доста време.
Как ви откраднаха кончето?  Shocked

# 2
  • София
  • Мнения: 1 062
Метро. 50 лв.

# 3
  • Мнения: 2 891
В магазините на "Мони".

# 4
  • Мнения: 366
Фукла, дъщеря ми навсякъде ходеше с него, изчезна от етажа (12) на заключващ се блок - гадно е да знаеш, че някой съсед го е направил, но какво да се прави............


Това скоро ли е било?

В магазините на "Мони".
Там, където аз знам, имаха само синьо и оранжево.

# 5
  • Мнения: 2 891
Този, в ТЦ "Глобус" знаеш ли го?

# 6
  • Мнения: 366
Този, в ТЦ "Глобус" знаеш ли го?
Не, но го намерих с търсачка на Сливница 65 - утре и там ще проверя. Благодаря!

# 7
  • Мнения: 1 672
Ако не го намериш, провери в магазина за детски играчки на пазара в Красно село. Беше изложено пред магазина, при колелата и така го мернах. Магазинът е в началото на пазара , откъм Гоце Делчев, до цветарския.
Ако имам път натам утре, ще ти кажа със сигурност дали още го има.

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 19:31 от paleto

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
Ка им е хрумнало да спрат от производство стандартната шарка кон и да пуснат някакви измислени цветове:(
Как да обясниш после на детето като види кон на живо че те всъщност не са оранжеви и  сини..
Style извинявай че ти разводних темата, ще погледна в едно магазинче близо до нас тия дни и ще ти кажа ако намеря.

# 9
  • Мнения: 3 356
Същото го има в Метро.В София Прес в магазина на Мис 69 -почти същото-цена на едро 36 лв.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
На Илиенци съм виждала на няколко места  Peace В понеделник може да скоча и ще докладвам после, ако не си купила  Peace

# 11
  • Мнения: 366
Фукла, eleksir, izabela, днес баща ми купи конче от Метро и разликата е минимална - гривата и опашката му са пластмасови, а на старото ни конче бяха от черна прежда.
Важното е, че Румена си го припозна и дори го разходи из квартала гордо-гордо Simple Smile
jj okocha, paleto, kimba77 Искрено ви благодаря за отзивчивостта.
slan4ogled, звънях във фирма Мони и от там ми обясниха, че и бели кончета има, но нова линия, в съответствие с разни стандарти, които изключват преждата примерно.
Интересното беше, че другата седмица очаквали нова доставки с неизвестни дори за тях самите разцветки...... малък ужас бих казала. На мен никак не би ми било приятно да получа шаренотийки, неприличащи на нищо реално, но за всяка стока явно си има купувач........
А по нова година аз веднъж се парих с люлка за кукла, която на страничката на интернет магазина беше розова, а ми я доставиха в зелено. Та от тогава винаги уточнявам какви цветове приемам и че в противен случай отказвам поръчката..........

Още веднъж благодаря на всички ви Simple Smile))

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 00:29 от Style

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
Радвамсе че Руми си има ново-припознато конче:)Да си го язди със здраве:)

Общи условия

Активация на акаунт