Антицелулитен серум за укрепване и изтъняване на фигурата на Евелин

  • 3 043
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 065
Много ми го похвалиха ,но като отворих каталога на ,,Евелин''видях няколко подобни.Някой ползвал ли е нещо от тази фирма и дали е доволен.Чакам мненията ви дали да си го купя.

# 1
  • Мнения: X
Зеленият? П-в целулит и стрии със слим ефект?
Имам го - същият като Дева слим розовия е - бял и по-гъст, но охлажда по същия начин Peace
Действа, но ако си със склонност към разширени вени или слаби капиляри - избягвай , пукат се и стои като мрежа Tired

# 2
  • Мнения: 1 065
Да, точно за зеления става дума.Бил много по добър от розовия на ,,Дева''.Почти една цена са,та съм малко,,Тома неверни''и се съмнявам.А и рекламата на всички е ,че са ,,най-добри''техните продукти.

# 3
  • Мнения: X
Бил много по добър от розовия на ,,Дева''.
Ами, честно да си кажа, не знам кое му е МНОГО по - доброто, само дето пъпчасах и макар и да спрях употреба преди 10-тина дни, още ме сърбят краката, нетърпимо много Crossing Arms
Иначе може и да са прави, знам ли.... аз съм доволна от крема им за бюст. Peace

# 4
  • Мнения: 236
много съм доволна супер е.аз съм ползвала кво ли не като се започне от Виши до Икаров,Леокрема....

# 5
Те са няколко вида наистина - серум, крем, пилин душ гел и серум за корем и седалище - по принцип серума а по силен, но е хубаво да се използва заедно с Антицелулитния пилинг душ гел - ефекта ще е по-голям! УСПЕХ

# 6
  • Мнения: 1 906
Може ли снимчици  Praynig.

# 7
  • Мнения: X

По ред на номерата - скулптуриращ крем п-в целулит и стрии; същият като серум и дневна/нощна терапия Peace

Общи условия

Активация на акаунт