Коя болница за раждане е най-добра?

  • 19 724
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
Здравейте! Само информативно питам , за да се ориентирам  Confused Нещо да кажете за частната клиника Св.София /Клиниката на Мазнейкови/ ! Моля , някой ако е раждал там  - да каже нещо повече 

# 1
  • София
  • Мнения: 1 247
Аз раждах и съм много доволна.Първото ми раждане беше в Шейново, а сегашното в "Св.София" и ми се видя като на хотел. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 586
За тази болница нищо не мога да кажа, но ако питаш мен бих отговорила - Шейново.
Родих там без никакви уговорки и съм много доволна. Peace

# 3
  • Мнения: 1 877
Зависи какви изисквания имаш.Аз и двете деца ги раждах в МД - София.Условия - гадни,персонал - също,но като апаратура и възможност за реакция при проблем - номер 1

# 4
  • Мнения: 183
За тази болница нищо не мога да кажа, но ако питаш мен бих отговорила - Шейново.
Родих там без никакви уговорки и съм много доволна. Peace

При коя лекарка бяхте

# 5
  • Мнения: 183
Аз раждах и съм много доволна.Първото ми раждане беше в Шейново, а сегашното в "Св.София" и ми се видя като на хотел. Peace


при коя лекарка бяхте Grinning

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
А какво е най-важно за теб в една болница?
Възможност за реакция при усложнения, условия за раждане (татко, отделна родилна зала, изпълнение на твоите желания и т.н.), условия за бебето, условия за след раждането?
В зависимост от това какво ти е приоритет ще има и болници, които да отговарят на исканията ти.
Така буквално не може да се отговори.

# 7
  • Мнения: 183
А какво е най-важно за теб в една болница?
Възможност за реакция при усложнения, условия за раждане (татко, отделна родилна зала, изпълнение на твоите желания и т.н.), условия за бебето, условия за след раждането?
В зависимост от това какво ти е приоритет ще има и болници, които да отговарят на исканията ти.
Така буквално не може да се отговори.


Най-важното за мен е КАЧЕСТВЕНОТО ОБСЛУЖВАНЕ.

# 8
Аз раждах в Св София при Др Мазнейкова и съм много доволна.

# 9
  • Мнения: 2 978
Най-добра е тази, при която могат да ти изродят здраво бебе и в която ще могат да реагират на време на евентуални проблеми!

  bouquet

п.п. Аз съм раждала в Св. София при д-р. Ташков!

# 10
  • Мнения: 1 924


Най-важното за мен е КАЧЕСТВЕНОТО ОБСЛУЖВАНЕ.

Ако под качествено обслужване разбираш добри специалисти , е едно, а ако просто търсиш отношение, няма да го намериш лесно,освен може би в частна болница,където го получаваш срещу съответната сума.
Ако имаш намерение да кърмиш, по-добре подбери болница,в която бебетата стоят при мяйките си, а не да ги дават под час.

# 11
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз препоръчвам Света София. Чудесни условия, перфектно отношение на лекарите, акушерки за пример. Помагаха ми и ме насочваха за кърменето. Много съм доволна.
Но всеки е с различни впечатления.

Иначе съм 100 процента съгласна с мнението на Вини - "Най-добра е тази, при която могат да ти изродят здраво бебе и в която ще могат да реагират на време на евентуални проблеми!"

# 12
  • Мнения: 481
здравей,аз раждах в Клиниката на Щерев и съм адски доволна-
при д-р Савова.Бебето може да стои при теб,но ако искаш да си починеш малко просто казваш на акушерката да го вземе вечерта и това е.Освен това обслужването е ниво,и стаите са добри.Ако искаш повече инфо,можеш да питаш. Hug

# 13
  • Мнения: 3 356
Майчин Дом -не бих родила никъде другаде.

# 14
  • Мнения: 148
Вини при Ташков-баща или Ташков син беше?

Общи условия

Активация на акаунт