Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Скоро със съпруга ми ходихме в едно заведение, където ядхме такова пиле и много ми хареса. Реших и аз да го приготвя и стана много вкусно лесно и бързо. Пробвайте и вие.

500гр. пилешко месо - кой каквото обича.
половин кофичка заквасена сметана
100-200гр. пушин бекон
100-150гр. пушено сирене
2 щипки ронена чубрица

Нарязна се месото на жулиени /дълги ивици/ и сезапържва  /задушава/ за около 10-20минути докато стане готово. Към края на задушаването се слага нарязаният на дребно бекон и той се запържва с пилето. След това се изцежда излишната мазнина и се добавя сметаната, пушеното сирене и чубрицата. Разбърква се на котлона докато сиренето се разтопи. По желание можете да сложите и малко Рокфорт.
   За гарнигура е много подходящо картофеното пюле.

Желая Ви Добър апетит!
Цитирай

Варна

Tova naistina e mnogo vkusno  Smile Az slagam i narqzani kiseli krastavichki malko predi da mahna qdeneto ot kotlona.Dobar apetit  Wink
Цитирай

Варна

Благодаря ти за рецептата, снощи я опитахме и единодушно харесахме!
Цитирай

Става готино и без бекон, но със синьо сирене, освен сметаната!
Можете да добавите и малко черно пиперче.
Цитирай

Very Happy Ammmmmmmmmmmm,много хубава рецепта Very Happy Направих я без бекон,но сложих накрая кисели краставички и си похапнахме сладко,сладко! Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай
Hei, zdraveite! Рецептата изглежда много вкуснар ама аз в момента съм в чужбина и не знам как да си набавя пушено сирене .. някои има ли идея с какво мога да го заменя или пък някой случайно да знае как е пушено сирене на Английски  Rolling Eyes
Цитирай

usa

Цитат на: Anonymous
Hei, zdraveite! Рецептата изглежда много вкуснар ама аз в момента съм в чужбина и не знам как да си набавя пушено сирене .. някои има ли идея с какво мога да го заменя или пък някой случайно да знае как е пушено сирене на Английски  Rolling Eyes

Smoked cheese
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.