Отказват ли ви невъзможните неща?

  • 2 335
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 196
Като се замисля,не се сещам да съм искала невъзможни неща.
А пък от невъзможни любови бягам с пълна сила. Tired

# 31
  • Мнения: 5 539
Отказвам се, разбира се Mr. Green Да не съм луда да хабя сили, нерви и време за нещо дето я стане, я не. Има толкова много цели, които могат да бъдат постигнати вместо това.
Може много да искам да стана президент на САЩ, ама като знам, че е невъзможно, предпочитам да го оставя за някой друг живот.

Смешно е да видиш някой да се блъска за нещо, за което няма талант или просто не е за неговата уста лъжица Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 891
Боря се с възможните и не ми остава много енергия за невъзможните.

# 33
  • Мнения: 803
Отказвам се, да. Когато преценя, че нещо е невъзможно, го оставям и насочвам усилията си към нещо друго. Не обичам да си губя времето, блъскайки си главата в някоя стена - така или иначе, знам кое ще поддаде първо.
Отказвам се и от труднопостижимите неща...Особено, когато цената е голяма. Някакси вече не искам да жертвам нищо. Предпочитам скучен и спокоен живот (малиии, каква пенсионерка съм станала Mr. Green ).

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, отказвам се. Пестя се вече, че не знам какво ще ми дойде.

# 35
  • в Низината
  • Мнения: 705
Няма невъзможни неща!!! Naughty

# 36
  • Мнения: 647
Няма невъзможни неща!!! Naughty
Има , има  Peace
И всички много добре го знаем !
Понякога се опитвам да направя невъзможното , понякога се отказвам. С времето преценката ми става все по трезва и това ми позволява да не хабя сили за този дето духа !

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
да, отказвам се лесно.
аз съм водолей, нося се по течението. борбите не са ми особено присъщи.
бих искала да съм по-силна и да имам повече воля и тн.
И аз съм водолей, и аз не обичам да се хАбя за да разбера дали нещо е възможно. Постявам си реални цели.
Светът е пълен с невъзможни неща.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 105
Отказват ме, да. Не съм борбена личност аз.

# 39
  • София
  • Мнения: 175
Най-обичам да ми кажат: "не може" или " не става", това сякаш дърпа дяволчето в мен и правя чудеса от храброст. Трябва да призная обаче, че не винаги си е струвало. Имам една максима: "Целта оправдава срествата, но не винаги ги заслужава" Flutter Но инатът си е инат  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 27 524

 Ако смятате нещо за невъзможно и непостижимо, каквото и да било то, отказвате ли се от него или драпате до последно?
Или пък смятате, че "Няма нищо невъзможно"?  Wink

За да се откажа от нещо, значи преди това трябва да съм се захванала с него. Питането ти е ако стане в последствие невъзможно дали се отказвам или  newsm78 Гледам да не се целя в невъзможни неща, така ме очакват доста по-малко разочарования в живота. Много е относително, ако много силно искам нещо и е трудно, опитвам, но ако разбера, че няма смисъл, спирам да драпам. Иначе бих била смешна сама за себе си, а от подобно нещо няма никакъв смисъл. Хубаво е човек да знае кога трябва да спре и да се откаже. Има невъзможни неща, разбира се.

# 41
  • Мнения: 2 700
Като цяло не съм много борбена личност. Гоня си целите, които смятам за постижими и не си поставям за цел непостижими неща.

# 42
  • Мнения: 2 070
Какво имате предвид под невъзможни любови?

# 43
  • София
  • Мнения: 7 097
Драпам до последно винаги, когато много искам нещо  Grinning

# 44
  • Мнения: 4 733
Малко off, тоя глагол " драпам " ми навява асоциации с една друга дискутирана тема тук Whistling

Общи условия

Активация на акаунт