Бихте ли се намесили ако видите,че бият жена ?

  • 2 154
  • 52
  •   1
Отговори

Анкета

Как бихте реагирали в подобна ситуация?

Опции:

# 45
  • Мнения: 2 700
Не съм чела отговорите, но вчера бях очевидец на побой на мъж наo жена и за мой срам не отреагирах.
Пред мен от един фризьорски салон някакъв мъж извлече някаква жена и се опита да я вкара в колата на приятеля си, който държеше вратата. Мъжът дърпаше и удряше жената, тя се дърпаше, но не викаше. Приятелка (или колежка) на пострадавшата наблюдаваше обезумяла сцената. Аз се спрях, за миг си помислих да извикам, но си дадох сметка, че както съм сама (1,56 висока) ще ми обрулят и на мен някакъв шамар и не отреагирах. Отминах. После се тресох от нерви и угризения в продължение поне на час (до вчера никога не бях виждала подобно нещо). Реших, че ако се наложи бих свидетелствала (фризьорският салон е до службата ми и по физиономия се познаваме в квартала), но първосигнално не посмях да се намеся, защото мъжът беше видимо обезумял.

# 46
  • Мнения: 1 371
Намесвала съм се, но щях и аз да изям шамарите.  Когато са афектирани, мъжете незнаят какви ги вършат.ooooh! Просто това е ужасно, грозно и подло - мъж бие жена.  Close Сега почти навсякъде съм с бебето и не мога нищо да направя, освен да извикам полицията, докато се отдалечавам Бързо от мястото на инцидента.....  Tired

# 47
  • Мнения: 57
Случвало ми се е, веднага викнах полиция. Дойдоха след 2 минути, слава богу. Грозна картина беше

# 48
  • Мнения: 534
За съжаление с мойта 160см. фигура няма как да се набутам между шамарите,
но ще викна полиция веднага

# 49
  • на село
  • Мнения: 1 028
Намесвала съм се.
Имам приятелка, която преди години ходеше с едно леке, което непрекъснато я насиняваше. Последният път стана пред очите ми - извлече я от колата ми за косата. Направо ми падна пердето! Какво съм му крещяла не помня, но той се дръпна - страхливец, като всички "мъжкари", които посягат на жени  Tired .

# 50
  • София
  • Мнения: 2 958
Извиках полиция. НЕ знам дали биеха момичето или я изнасилваха. Най-много се ядосах на мъжът ми, защото след като се обадихме на полицията просто ме дръпна да си ходим. Не знам дали бих се намесила пряко, но няма да остана безучастна.

# 51
  • Мнения: 528
Ще  извикам полиция.

Ами ако жена бие мъж?

# 52
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ударих един мухльо - гадже на моя приятелка, защото постоянно я тормозеше и я биеше. После му пратих един приятел да го доошамари - имаше ефект. Сега друга приятелка има такъв проблем, но иска с полиция да се оправи - естествено нищо не правят ... На една позната й се случи следната случка - паркирала си колата някъде и видяла как в една друга кола мъж бие жена си .. Тя просто погледнала какво става и онзи като излязъл с думите "какво зяпаш, ма" и я набил доста здраво - счупен нос, цялата синя, кръвоизлив в окото ... после се качил в колата и отпрашил нанякъде ... Тя видяла номера и сега го съди  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт