Как поддържате краката си лятото?

  • 4 523
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 690
Стига бе! Shocked
Благодаря ти за съвета, не го знаех. Embarassed
Значи само с крем? Thinking
Защото при палците си е осезаемо по-груба кожата.  Rolling Eyes

  И при мен палците са голям проблем Tired. Много се дразня, че седят, като мазоли.
 Какво ли не правя, за да ги махна, но те се появяват пак и пак..... ooooh!

# 16
  • Мнения: 4 053

e,хубаво де,постоянно ли си с чорапи  Thinking

# 17
На скоро си купих един крем на Рубела за крака с мента и лимон, беше за около 1 лев и направо съм учудена - много е приятен, мирише хубаво, от ментата в жегите краката се охлаждат.
Аз по принцип имам много нежни стъпала - стават ми мехури от протриване от долу на самите стъпала от някои обувки и после изобщо не мога да ходя, за това винаги се мажа с крем, но все купувах разни на Шол, но ето че човек може да се изненада приятно.
Започнах да карам и детето и мъжа ми да се маже даже.

# 18
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Всяка вечер крем за крака. Измиването и педикюра се подразбират,
А относно чорапите- мъжът ми ходи постоянно с такива на работа и има пети като на бебе.
Без крем, без пемза- завиждам му.

# 19
  • Мнения: 27 524
Слагам редовно крем за крака, за да е кожата мека и гладка. Много ми е гадно да видя жени и особено млади момичета с напукани пети, удебелени кожи и едни такива прашно-бели крака  Confused

# 20
  • Мнения: 1 149
Слагам редовно крем за крака, за да е кожата мека и гладка. Много ми е гадно да видя жени и особено млади момичета с напукани пети, удебелени кожи и едни такива прашно-бели крака  Confused
PeaceХодя на педикюр,на лак и мажа с кремче всяка вечер

# 21
  • Мнения: 528
Ходя на педикюр, всяка сутрин и  вечер крем, преди да изляза пръскам със спрей против изпотяване и слагам пудра за крака. 
За съжаление, колкото и грижи да полагам, краката ми не спират да се потят. Ужасно е.  Sad

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

За съжаление, колкото и грижи да полагам, краката ми не спират да се потят. Ужасно е.  Sad

Ползвала ли си спрея против изпотяване на Биотрейд - Одорекс, за крака?

# 23
  • Мнения: 2 492
Писнало ми е от моите пети ... ходя на педикюр на всеки три седмици , краката ми изглеждат добре само първата седмица и после отново стават зле . Мажа ги всяка вечер с крем и спя с чорапи . Търкам ги с пемза , когато се къпя , ексфолирам ги с един продукт на Ейвън ... даже съм почнала с мас и невен да ги мажа .
Петите много бързо ми се удебеляват , а сега взеха , че се и нацепиха .
Умирам от срам от хората и като се загледат ми е много притеснено . Кой знае какво си мислят ... младо момиче , а гледай кви пети .  Sick

# 24
  • Мнения: 917

1 път седмично по 20мин  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 392
а сега взеха , че се и нацепиха .

Това може и да е признак за заболяване. Може и само козметичен да е проблемът, не искам да те плаша..Но, за успокоение, направи консултация с лекар или си пусни изследване на кръвната захар..

# 26
  • Мнения: 769
а сега взеха , че се и нацепиха .

Това може и да е признак за заболяване. Може и само козметичен да е проблемът, не искам да те плаша..Но, за успокоение, направи консултация с лекар или си пусни изследване на кръвната захар..
Тръгнах да пиша точно това - нацепването на петите без видими причини може да е симптом за здравословен проблем, както и грубата кожа на лактите. Аз имам ендокринологично заболяване и така разбрах. За кожата на лактите изобще не бях обърнала внимание, но после започнах да се заглеждам в приятелките ми - на всички им е нормална, моята е по-груба. Така е и с кожата на петите ми. Сега много старателно се грижа за тези места.. наред разбира се с лечението.

# 27
  • Мнения: 2 492
Направила съм си изследвания ... кръвната захар ми е в норма , явно е наследствено . Майка ми е със същите пети , само дето неините не се цепят .

# 28
  • Мнения: 4 053

1 път седмично по 20мин  Laughing

ама много си дискретна,
аз и по-повече време седя с чорапи пък не бих казала,че с това само си помагам на краката Thinking

# 29
  • Мнения: 4 392

1 път седмично по 20мин  Laughing

ама много си дискретна,
аз и по-повече време седя с чорапи пък не бих казала,че с това само си помагам на краката Thinking
Това май бяха някакви специални чорапи.. Thinking Някой ще ни осветли ли? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт