Как поддържате краката си лятото?

  • 4 522
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 015
Ежедневно с пемза, крем и спрей за крака Peace..

# 61
  • Мнения: 1 919
нищо не ги правя-но май като гледам трябва и аз да се погрижа-затова ще изчета вашите съвети

# 62
  • Мнения: 259
Каква пемза ползвате??? Обикновенна във формата на сапун или тези дето са с дръжка като пила???

# 63
  • Мнения: 3 351
що само през лятото?  Rolling Eyes аз си ги поддържам целогодишно, така като дойде лятото не се чудя кво да ги правя  Rolling Eyes

# 64
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
що само през лятото?  Rolling Eyes аз си ги поддържам целогодишно, така като дойде лятото не се чудя кво да ги правя  Rolling Eyes
Крем-гума и овлажняващ крем на д-р Шол. Peace

# 65
  • Мнения: 5 140
Слагам редовно крем за крака, за да е кожата мека и гладка. Много ми е гадно да видя жени и особено млади момичета с напукани пети, удебелени кожи и едни такива прашно-бели крака  Confused

 Peace, абсолютно вярно.

# 66
  • Мнения: 2 492
Момичета имам малко подобрение на петите , нали ви се оплаках ...  Laughing
Зарязах пемзата и почнах да се мажа сутрин и вечер със свинска маз  Sick и невен в нея , спя с чорапи и от ден на ден кожата изглежда все по хидратирана и вече не стават бели .
Явно кожата е била много изсушена от цялото това пилене всеки ден .

# 67
  • Мнения: 463
Ужас ,мия ги постоянно и след като се прибера са черни отдолу,немога да си измия и обувките добре ,толкова са мръсни улиците ни ...мия си джапанките с доместос и пак не излиза чернотията.Ползвам пила и пемза като се сетя,педикюр задължително,ноктите ги режа до дъно за да не събират мръсотия.

# 68
  • Мнения: 1 299
Аз си имам ето това



След един 20 мин масаж слагам крем за крака и всичко е ок  Peace

# 69
  • Мнения: 463
Да,супер е това и аз съм се замислила да си купя такова  thumbsup

# 70
  • Мнения: 4 076
Аз си имам ето това



След един 20 мин масаж слагам крем за крака и всичко е ок  Peace
Уредът масажира,така ли  newsm78 Сигурно е много приятно.Кажи нещо повече,или дай линкче,може и аз да си взема в такъв случай.Аз ползвам кюрета за петите,отделно пемза,и все по-зле става положението.

# 71
  • Мнения: 1 299
Ами като джакузи е - мехурчета има, вибрира... Има и приставки за масажиране - триеш си стъпалото на тях...Много е приятно Peace Особено, ако цял ден си обикаляла с неудобни обувки и те болят възглавничките, просто е такъв релакс за стъпалата, аз много го харесвам.

Продават ги в Технополис, Техномаркет, метро... Набързо прегледах каталога на Техномаркет и попаднах на тези предложения:

BOSCH PMF-1232

ROWENTA TS-3510

ROWENTA TS-5510

На снимките се виждат бубунките за масаж на стъпалото, а водата отделно може да прави мехурчета, само да вибрира, може и двете едновременно....много е приятно, всички в къщи я ползваме  Peace

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Да ви се похваля - току-що се връщам от педикюр и не мога да се нарадвам! За пръв път ходя на такава процедура и краката ми изглеждат прекрасно! Жената ми почисти петите със специално ножче (явно пилата вкъщи не е достатъчна), оформи ноктите и кожичките и ме лакира с най-тъмно червения лак, който видях на стелажа. Страхотно удоволствие е - и самата процедура, и резултатът след това.  Grinning

# 73
  • Мнения: 2 039
Аз си имам ето това



След един 20 мин масаж слагам крем за крака и всичко е ок  Peace
И аз имам такова чудо,направо е супер  Peace Действа не само на краката,но и отпуска тялото и главата,защото по ходилата ни има много точки,отговарящи на различни части на тялото. Слагам понякога соли(и шепа морска сол става),друг път ментово масло и др.След 15-20 мин. подсушавам,мажа обилно с крем за крака и така.Иначе под душа търкам с пемза,а горната част на ходилото-с ексфолиант за тяло,включително обстойно между пръстите  Peace

# 74
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 365
С пемза и крем,но въпреки това са ужасни Confused

Общи условия

Активация на акаунт