Как поддържате краката си лятото?

  • 4 529
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Всяка вечер ги четкам и въпреки това имам чувството, че изглеждат мръсни.
Какви четки, пудри, измиващи средства ползвате?
Споделете Hug.

# 1
  • Мнения: 865
и аз така,но какво да се прави като ходим с чехли и сандали Hugнай-добре ми е като се върна от педикюр

# 2
  • Мнения: 727
измивам ги,мажа с кремче
за ноктите отделно  bowuu

пп:заглеждалили сте се в краката на хората лятото,ужас грозна гледка,днес направих тази грешка,от чиста проба любопитсво извода,каквато глава такива и ходилата...повечето поддържани жени/мъже са с чисти и резнати нокти ПОНЕ

# 3
  • Мнения: 544
Всекидневната грижа е измиването със сапун и една четка, но иначе веднъж седмично ги кисна, пиля, мажа с крем, лакирвам и това е, даже нямам нужда и от педикюр, за сега се справям дама Peace

# 4
  • Мнения: 6 164
Гледам да не побеляват от изсушаване, ежедневно търкане с пемза, крем и педикюр.
Мръсни не ми изглеждат, явно се пазя, знам ли, макар че малкия ми ходи по краката. Ако се налага се забърсвам с мокри кърпички, ако не мога да ги измия, да не е без хич. Единствено побеляването и загрубяването ми е проблем и то само на палците отстрани от външната страна. Е тва ми е проблемното място и гледам да търкам редовно. Confused

# 5
  • Мнения: 4 392
Гледам да не побеляват от изсушаване, ежедневно търкане с пемза, крем и педикюр.

Ежедневното търкане с пемза ги изсушава още повече.

# 6
  • Мнения: 6 164
Стига бе! Shocked
Благодаря ти за съвета, не го знаех. Embarassed
Значи само с крем? Thinking
Защото при палците си е осезаемо по-груба кожата.  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 4 392
Стига бе! Shocked
Благодаря ти за съвета, не го знаех. Embarassed
Значи само с крем? Thinking
Защото при палците си е осезаемо по-груба кожата.  Rolling Eyes

Моля! Grinning
Ами да ти кажа, аз го научих от опит. След като няколко поредни години се скъсвах да се щавя, а резултатът беше плачевен. Накрая прочетох в едно списание, че колкото повече търкаш, толкова повече ти загрубява кожата като един вид естествена реакция против травми и наранявания (нали лятото през повечето време сме боси..)Организмът не може да си позволи мекичка кожа на толкова открито място..
Та така..Кремче му е майката..аз съм доволна от един немски, специален за крака и пети, но можеш а вземеш всякакъв мазен. Peace

# 8
  • Мнения: 917
С ето това

# 9
  • Мнения: 4 053

а това какво е  Crazy

# 10
  • Мнения: 1 418
Моите крака не се цапат.От нас до колата и от колата
до работата,ми то няма време.МИя ги,добре ги подсушавам,
след което слагам крем.Педикюр си правя също.

# 11
  • Мнения: 3 622
Имам си малък комплект за педикюр в къщи и веднъж седмично се заемам с ходилата си. Инъче всяка вечер като се върна се измивам добре и си слагам крем.  Wink
Неприятна е гледката да видиш жена с черни ходила, все пак има мокри кърпички при нужда да се  позабършат малко  Mr. Green

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Леле чак черни ходила, добре че не се заглеждам  Shocked Иначе вечер и аз процедирам като вас - измиване, не с четка, защото не ми е необходима, пемза но не прекалявам и с нея..Имам лош опит с прекомерно стъргане с пемза - така ми загрубяха стъпалата, че чак ме болеше като стъпвах...Мажа с крем за крака или с лосион за тяло. Ходя и на педикюр, но не много често...

# 13
# 14
  • Мнения: 393
Всяка вечер след баня се мажа с кремче. 2-3 пъти в седмицата ползвам пемза или ексфолиант

Общи условия

Активация на акаунт