Не трябвало да се съди за книгата по корицата

  • 1 582
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Мислите ли?  Rolling Eyes Смятате ли че не можете да си дадете сметка за това какъв е даден човек по погледа например? Аз сякаш долавям разни неща в погледа, в маниерите... До сега не съм грешала в преценката си Naughty Знам ли, на някои като 4е им е изписано на лицето що за хора са. Има хора, които без да ги познавам добре, ми влизат под кожата  Hug  Други не са ми толкова симпатични, просто защото ми се виждат "мазни" например  Laughing  Е това първоначално впечатление не е окончателно, разбира се.... При вас как е?

# 1
  • Мнения: 2 257
Мислите ли?  Rolling Eyes Смятате ли че не можете да си дадете сметка за това какъв е даден човек по погледа например? Аз сякаш долавям разни неща в погледа, в маниерите... До сега не съм грешала в преценката си Naughty Знам ли, на някои като 4е им е изписано на лицето що за хора са. Има хора, които без да ги познавам добре, ми влизат под кожата  Hug  Други не са ми толкова симпатични, просто защото ми се виждат "мазни" например  Laughing  Е това първоначално впечатление не е окончателно, разбира се.... При вас как е?

Правилно! Ето сега, аз гледам този заоблен "поглед", който се подава от аватара ти и първоначалното ми впечатление не би трябвало да е това, което той изразява, нали така?

# 2
  • Мнения: 2 353
  Зависи коя част от книгата те интересува. Ако те интересува само корицата, можеш да съдиш и по нея.

# 3
  • Мнения: 67

Правилно! Ето сега, аз гледам този заоблен "поглед", който се подава от аватара ти и първоначалното ми впечатление не би трябвало да е това, което той изразява, нали така?
[/quote]

Зависи какво ти говори този "зоблен поглед"   Naughty  Като каза "заоблен" веднага го свързах с качества от сорта на чувствителност, добродушие  Mr. Green  Това ли ти е на ума Laughing

# 4
  • Мнения: 2 257
Зависи какво ти говори този "зоблен поглед"   Naughty  Като каза "заоблен" веднага го свързах с качества от сорта на чувствителност, добродушие  Mr. Green  Това ли ти е на ума Laughing

Ба...Много работи са ми на ума, така като го гледам Laughing

# 5
  • Мнения: 3 423
Има доста неща, които не мога да
си обясня, но ги чувствам. Права съм.

# 6
  • Мнения: 6 164
Да, но казват и че "По дрехите посрещат..." и "Първото впечатление е най-важно."
Естествено, че не можеш да съдиш по пръв поглед, но и не е за подценяване.

# 7
  • Мнения: 211
Аз от много време съм разбрала, че няма нищо вярно в приказката, че първото впечатление е най-вярно. Това изобщо не важи за мен, а и за повечето от познатите ми. Колко пъти, когато съм познавала някого бегло, съм имала едно мнение и когато съм го опознавала, вече съм мислела по съвсем различен начин.

# 8
  • Мнения: 1 113
Със сигурност от пръв поглед не мога да реша какъв е даден човек. Но мога да реша дали да му дам шанс да ми покаже. Има хора, с които не искам да контактувам, не е само до външен вид, до излъчване е май.

# 9
  • Bapнa
  • Мнения: 762
От пръв поглед решаам дали ми харесва или не, а с времето просто ми затвърждава мнението. Имала съм много странни и остри изблици на антипатия към хора, които за пръв път виждам и не познавам... Примерно в автобус или в някой магазин - нещо кофти ми лъха от тях

# 10
  • Мнения: 189
Аз вече гледам да не го правя, защото съм установила, че първоначалното ми впечатление е винаги погрешно  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт