Inglesina Otutto Combo или Jane Nomad

  • 828
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
Хайде пак аз с количките Grinning

Двете колички  ми се виждат еднакво удобни, цената им е близка, но...

 Jane  не се обръща в посока към майката и се сгъва като книга , но пък е по лека с половин килограм и има по голям избор на цветове , малко е по евтина.
http://www.jane.es/construye/index.php?fuseaction=fitxa&tipo … 12&categoria=

Inglesina се сгъва на чадър , но е .. абе изглежда ми по грозна( Силно казано) по специално не ми харесва че шасито е като пласмасово Crazy затова пък е доста практична
http://www.adria2001bg.com/index.php?m=320&lang=1&catego … d=507&city=25
Бих искала да споделите лични впечатления , плюсовете и минусите според вас

# 1
  • Мнения: 76
Здравей,аз лично повече харесвам Jane Nomad.И аз исках да я купя,но точно този модел не го внасят в България(малко странна политика имат в Премаман).Ако имаш познати в чужбина може да ти я пратят smile3521.А за Inglesina на мен нещо не ми допадат.

# 2
  • Мнения: 551
Колички на JANE разбрах ще има в Бебе+ в Дианабад тази седмица.

 1stroller

# 3
  • Мнения: 255
Аз гласувам за Отуто Комбо с две ръце, Жането също са добри но Инглезина по ми е на сърце.

# 4
  • Мнения: 3 926
Ами ти кажи коя Wink Комбото е 12 кг, а Номад-а - 6 кг. Grinning Не съм виждала втората на живо, но първата е супер. Аз лично бих се водила по килограмите, но имам асансьор и 10 стъпала всеки ден. Освен това кварталът е като строителна площадка и нон-стоп изкачвам някакви изкуствени височини или пък повдигам, з ад мина през камъни Confused Прецени си условията на живот - иначе и двете колички са супер Grinning

# 5
# 6
  • Мнения: 4 428
И аз бих избрала Джейн. Въпреки, че Инглезината се води по-хубава количка, като марка.
Първо заради килограмите. Второ заради по-добрите колела и съответно по-добрата проходимонст. По-хубавите цветове. Сгъването пит книга е по-удобно за достъп до багажника. При сгъване на чадър има едни пръчки, които са точно при багажника и при Инглезина са доста нависоко. Инглезина откровено не са обърнали особено /да не кажа никакво/ внимание на дизайна.

# 7
  • Мнения: 339
Аз съм си поръчала Jane  ама нещо се бави вече месец и съответно почнах да се колебая дали не беше по добре да си взема inglesina Rolling Eyes
  Assinka Otutto Combo e 7kg не 12 поне в сайта. Аз на живо не съм виждала още никоя  и затова разпитвам за успокоение хаха Crazy

# 8
  • Мнения: 3 926
Ророана, на мен в Бебе+ ми казаха, че е 12 кг. Но може би са имали предвид тежестта с кошницата, защото май погледнаха кашона newsm78 Сега ме размисли здраво Thinking И аз току-що разглеждах сайта Confused Много странно направо откачам с тези фирми - всички пишат различно - едни се водят по теглото на шасито, други на цялата лятна количка, трети н комплекта...
Надявам се горното да не ти е прозвучало заядливо като прочетох сега и видях, че може да се тълкува всякак - по-скоро беше приятелски майтапчийско Hug
Освен това Зипи-то я водят 8 кг, пък тя определено е по-лека от Комбо-то newsm78

# 9
  • Мнения: 551
Ророана, на мен в Бебе+ ми казаха, че е 12 кг. Но може би са имали предвид тежестта с кошницата, защото май погледнаха кашона newsm78 Сега ме размисли здраво Thinking И аз току-що разглеждах сайта Confused Много странно направо откачам с тези фирми - всички пишат различно - едни се водят по теглото на шасито, други на цялата лятна количка, трети н комплекта...
Надявам се горното да не ти е прозвучало заядливо като прочетох сега и видях, че може да се тълкува всякак - по-скоро беше приятелски майтапчийско Hug
Освен това Зипи-то я водят 8 кг, пък тя определено е по-лека от Комбо-то newsm78


Да това е общото тегло на OTUTTO COMBO   12кг.

Самото шаси го дават  7,4кг

Коша+гюрюка 4,7кг

# 10
  • Мнения: 339
 Whistling момичета успокоих се 10х
Значи съм щяла да се прецакам ако бях взела инглезината  , и за мен най-важни са килограмите. Ама и те вярно как я дават информацията малко не е честно Naughty

Общи условия

Активация на акаунт