Комплект кухненски прибори в куфар от къде?

  • 3 729
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 375
Моля ви кажете от къде да си взема такъв куфар? или сайтове където мога да разгледам и да си избера Grinning
И дали излизат на една и съща цена ако си ги взема по отделно и предимството е само че има къде да ги прибереш да нестоят разпиляни или е по изгодно?  bouquet

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
В Метро има куфари с прибори. Доколкото видях последния път даже няколко вида.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 375
Благодаря за отговорите момичета ще разгледам  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 223
В Метро има куфари с прибори. Доколкото видях последния път даже няколко вида.
и аз там съм виждала

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Прибори за хранене, комплект, в куфарче, има в един магазин, на ул. Оборище, в отсечката между Алеко Константинов и Васил Друмев.
А иначе разгледай и тук, по-точно - тук.

Разгледай и този сайт за домакински аксесоари. Има доста сайтове с прибори за хранене там.  Peace

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 354
в МЕТРО и в по-заредените магазини за дом. потреби  Peace

# 7
  • Мнения: 82
на нас нашите ни подариха от комплектите на Солинген от немските магазини Big Top, има ги на ул. Стефан Караджа до Пощата и на ул.Аксаков до Мото. В куфар са и комплекта е просто разкошен от инокс с абсолютно всичко необходимо, приборите - в комплект по 12. Има и вариант в два цвята инокс и златисто. Куфара е с шифър и аз лично мисля да си го държа под леглото в рамката:)Толкова ми хареса комплекта, че купихме същия като подарък за кумовете ни. Да не забравя цената - 205 лв. с отстъпката. Дават карта с 10 % отстъпка ако желаеш.

# 8
  • София
  • Мнения: 375
благодаря ви много момичета  bouquet
тези на солинген ги гледах  и на мен много ми харесаха, ще разгледам и на други места и ще си купя в най-скоро време Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 098
В магазините на Брабантиа, моите са оттам

# 10
  • София
  • Мнения: 375
В магазините на Брабантиа, моите са оттам
можеш ли да ми кажеш къде има магазини на Барбанита  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 098
Моите са от ЦУМ, мисля че имат магазини в Сити Центъра на Хемус и Мола.

# 12
  • Мнения: 6 039
на ужасно много места има
магазините Петра, Георгиев и Синове/представителите на Солинген/ има много интересни  дизайнерски решения / много мразя това определение/ но наистина са с подпис на дизайнера
метро, магазините на ТСМ има изгодни комплекти в куфари

Общи условия

Активация на акаунт