33-та арабско - българска, приятелско - сплотена и безгрижна :)

  • 16 219
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мерси, отново за поздравите и пожеланията!!

Галенце, то по-добре да няма трудни моменти  Wink Да не дава Господ! Praynig
Аз съм на линия, но днес май няма да остане ред за срещичка Embarassed

# 61
  • Мнения: 341
Катенце,тогава ме пиши в тефтера за срещи през почивните дни Heart Eyes
Пък днес ако имаш път по центрото ела да ти видя поне очите Hug

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 11:32 от gorjiana

# 62
  • Мнения: 815
Добро утро!!

Пак рожденници си имаме Simple Smile
Много хубав месец с много хубави поводи!!!!

Честит рожден ден, Деси!!
Много здраве, радости и усмивки ти пожелавам!!!
Дано ти се сбъднат всичките ти мечти!!



Честит рожден на майчето ти, Кате!!!
Да ти е жива и здрава и вечна подкрепа!!!




Лек ден на всички!!!

# 63
  • Мнения: 3 804
благодаря на вси4ки за пожеланията Heart Eyes,сега отивам да правя тортата на ПЕПИ 4е мъжо торти не яде,но откакто я опита прояде
СВАТЕ мерси за кафето,за снощното -размина  ми се Grinning

# 64
  • Мнения: 3 461

Дидка, взимам си от питието, не съм пила такова нивга, но ми се чини добре??!! Embarassed newsm78[/i]

То не е за аматьори Mr. Green Диди, дай й една огнена ракия, че тя само от това разбира. Joy

от ракията ставам така и затова не я пием!!


Жената-каучук, и ти си се научила да манипулираш цитатите. Mr. Green Огнената вода за мен е друго, ама щом за теб е ракиджос, няма проблеми, особено след като те прави толкова гъвкава. Laughing

Диди, мерси за кафето в стил черна котка. Hug

Марси, да не ти мина черна котка път, до момента имаш ли прегрешения? Wink

Миленче, ще дадеш ли почивен ден на моловете днес?  Heart Eyes Как е със салика сега, ако вземеш такси, върти те по други пътища, за да не плаща или ти му даваш парите?

Сватеее, липсваш ми Heart Eyes Как е рожденика днес? А снахичката?

Рожденичката, как сме с настроението днес? Grinning От снощи ти го вдигаме. Laughing

Сноу, вярно ще стана специалист на плувна тематика.

Креми, как е Сами днес?

Дани опече баницата и ни забрави. Crossing ArmsПепи й даде рецептата и тя изчезна.

Любе, почивка ли си?

Галето , дано се видиш с Катето. Heart Eyes

Ани, кога ще излизаш в отпуска и какви са ти плановете за нея? Адско джизъс или релакс. Grinning

# 65
  • Мнения: 2 804
Здравейте !
Както и си мислех не ме и пипна зъбарката  Cry , а така ме е страх да не остана без зъби !
Даде ми нови часове за октомври и нищо .
За утре имам среща за плаж с две момичета от БГ , та съм доволна .
Ноя , не съм зачезнала тук съм , но от снощното преяждане днес едвам се надянах в панталона .
От днес съм на царевица , още по зле нали !!! Confused

# 66
  • Мнения: 3 461

От днес съм на царевица , още по зле нали !!! Confused


 smile3521

# 67
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
НОИЧКА - умряхме от смях със  Цвети - адско джизассссссссс   , ако сложиш и опааааааааа - си зарибена като нас...хахахахаха....

# 68
  • Мнения: 1 724

Честит Рожден Ден Мила Деси! Крепко здраве и щастие ти желая, да те радват много трите принцеси и съпруга, пък ако е рекъл господ и имате желание и едно момченце да допълни фамилията  Grinning

Кате и на теб честито за мамито, да сте си взаимна опора и радост още дългииии години!

Мерси за почерпките на всички, аз пияч не си падам но на едно бакарди или мартини за наздравица няма да откажа  Wink

Нойче мила не питай за почивки не ми се и мисли ...имам разни важни неща за уреждане идните седмици, след това не знам...Дано към края на август успея да изклинча малко почивка.

На тези, които предстоят ваканциите желая само приятни впечатления и незабравими спомени и после да се отчитат с подробен снимков материал   Flutter

# 69
  • Мнения: 1 184
Честит Рожден Ден, Деска!!!
Желая ти много радост, късмет и здраве. Нека животът ти е изпълнен само с хубави преживявания  Hug.
Чести Рожден Ден и на маминка на Катето !!!

Да си изкарате много приятно празниците  Hug.

# 70
  • Мнения: 1 269
Спретнах си кремкарамелена торти4ка с кроасани за ваше здраве.Много по4ерпки,много нещо,пък аз все гладна си ходя,тез виртуални вкусотии,не са за мен.Виж диетуващите друго мислят  Laughing
Нои4 по4ивка днес,4е е петък и е лудница. Crazy Със салика е добре,такситата питат да минат през него и съответно да си ги платиш,но по-добре така,поне трафик няма,но се оскъпява Peaceизмислили го хората,сега се 4удя къде ли другаде ще сложат,пари4ки,пари4ки..... Wink

# 71
  • Мнения: 1 655
Честит рожден ден на Деси!
Да си все така глезена,обичана и уважавана майка и съпруга!и дано наистина зарадваш мъжо си с момчета близнаци!
Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 655
Честит рожден ден на майчето на Катето!
От здраве да не се оттърве и от варненски госсти!и скоро на сватба да тропа! hahaha

# 73
  • Мнения: 1 655
ох днес много празници много нещо!
днес приятелката ми имат годишнина от сватбата! Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 3 461
ох днес много празници много нещо!
днес приятелката ми имат годишнина от сватбата! Heart Eyes


Ще я уважим разбира се, мерси за тортата Grinning Дано няма задравословни проблеми вече.

Общи условия

Активация на акаунт