Нагоре или надолу - за бебешкия пенис?

  • 3 512
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 461
Няма значение на къде ще поставиш чурчето ,когато слагаш памперса....гравитацията винаги побеждава Laughing

# 61
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908

Преди да родя бях убедена, че трябва нагоре да се слага, защото така правеха приятелки, ама сега знам, сигурна съм, че смисъл няма, защото памперсът, докато е още празен дава свобода на инструмента на невръстното да се мандахерца, накъдето си поиска Peace.
Питах завеждащия на кърмаческото в Пирогов "Нагоре ли да му слагам пишката на детето?" (а моето е и с хидроцеле), а той: "Айде стига с тия глупости". Повтарям, че въпросният доктор е не само доктор, а и шеф на отделенито, а на всичкото отгоре е и хирург. Зададох въпросът си от притеснение, че видиш ли хидроцелето може да е станало точно, 'щото не съм му вдигала пишката, ама ей на - невинна съм.

# 62
  • Мнения: 4 496
Накъдето и да го слагаш,той си има собствено мнение. Hug

# 63
Педиатърката ми каза на горе,но беше все мокър и за това вече го слагам на долу и нямаме проблеми с опикаването. Laughing

# 64
  • Мнения: 2 208
Педиатърката каза да го слагам надолу и така и правя... А тя е много добър лекар и със сигурност знае най-добре.  Peace

# 65
  • Мнения: 44
Ами,сестра ми слага пенисът на племеникът ми надолу! baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт