Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Е, такова чудо не можах да намеря.
Моля помагайте.
Трябва ми официална рокля за сватба.
Цитирай

Варна

Аз свестни дрехи за бременни съм си купувала единствено от магазина на Рени, който е между чаталджа и червения. Там има и хубави дрешки за по изискани случаи като твоя.
Цитирай

Варна

Официална рокля с гол гръб за бременни и други подобни по-така съм виждала в един магазин срещу Мострената зала на магазин Бебчо - в една пресечка на Ген.Колев, но не знам дали беше на Паренсов или Аксаков.
Цитирай

Варна

Официална рокля с гол гръб за бременни и други подобни по-така съм виждала в един магазин срещу Мострената зала на магазин Бебчо - в една пресечка на Ген.Колев, но не знам дали беше на Паренсов или Аксаков.
А скоро ли си го виждала тоя магазин? Понеже преди време се сещам, че там имаше един магазин за бременни, ама вече май го няма. Но не съм сигурна.
Цитирай

Варна

А скоро ли си го виждала тоя магазин? Понеже преди време се сещам, че там имаше един магазин за бременни, ама вече май го няма. Но не съм сигурна.
Магазина вече го няма-беше на ген.Паренсов,там сега има магазин за обувки
Цитирай

Варна

В един магазин срещу Гастро съм мяркала дрехи за бременни. КАто ти гледам лентичката, няма ли да се вмъкнеш и в рокля за небременни? Wink
Цитирай

Варна

В един магазин срещу Гастро съм мяркала дрехи за бременни. КАто ти гледам лентичката, няма ли да се вмъкнеш и в рокля за небременни? Wink
За съжаление няма как да се вмъкна в рокля за небременни. Корема ми е един голям и хвръкнал Laughing
Цитирай

Магазин Премаман. В момента има намаление на всички дрехи, включително и за бременните.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.