вода за почистване на лицето, каква?

  • 3 511
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
здравейте мами, препоръчайте ми вода за почистване на лицето, без розова вода( мн. я  харесвам) искам нещо друго, благодаря ви

# 1
  • Мнения: 211
Лавандулова, вода с лайка или с мента.  Peace

# 2
  • Мнения: 490
Благодаря, но аз питах за козметични марки,които имат води за почистване newsm78

# 3
  • Мнения: 17 401
Аз съм много доволна от тази на Виши.

# 4
  • София
  • Мнения: 76
В момента в БГ са внесли една марка - NUXE и гледах в брошурата им, че имат вода за почистване на лице и околоочен грим, дори може да си правиш компрес при подпухнали очи, но като пари и впечатление още не мога да дам отзиви, другата седмица като взема парички отивам да купувам....
Иначе аз ползвам лосиона на БГ РОЗА Карлово с лайка, с него си правя и компреси на очите, но преди него трябва да ползваш тоалетно мляко или почистващ гел или пяна.

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,предназначението на водата повече клони към освежаване и хидратация на кожата,отколкото да разчитаме ,че ще почисти замърсяванията.Водата на Виши е хубав освежител,но си почиствам  лицето с тоника за чувствителна кожа от същата марка. Crazy

# 6
  • Мнения: 490
Момичета,предназначението на водата повече клони към освежаване и хидратация на кожата,отколкото да разчитаме ,че ще почисти замърсяванията.Водата на Виши е хубав освежител,но си почиствам лицето с тоника за чувствителна кожа от същата марка. Crazy

може ли да поставиш снимка да видя как изглежда тоника Embarassed

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Извинявай ,но нямам възможност да пусна снимка,затова ще ти напиша какво е указанието на етикета(между другото е розов на цвят)-ДЕТОКСИРАЩ ПОЧИСТВАЩ ЛОСИОН ЗА СУХА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА.Лосионът комбинира UBIQUINONE КОЕНЗИМ,КОЙТО ЕСТЕСТВЕНО ПРИСЪСТВА ВЪВ ВСЯКА КЛЕТКА И УСПОКОЯВАЩА ТЕРМАЛНА ВОДА.Детоксинирана кожата диша свободно.хидратирана,тя възвръща свежестта и блясъка си.Хипоалергенен продукт.След розовата вода това ми пасна най-добре на кожата. Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 9 395
Аз съм си вземала преди време почистваща вода, по-скоро лосион на Виши, която беше от типа 2в1. Демакиант или дегримьор, както го наричат. Simple Smile
С напоен тампон се почиства цялото лице и очите, вкл. Маха спирала-всичко. идеална работа върши.
Много хубаво почиства кожата, ама малко ми се вижда скъпичък и пове4е не съм си го купувала, Crossing Arms а и аз харесвам повече мокрото почистване. Т.е. с течаща вода и гел. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 211
Извинявай ,но нямам възможност да пусна снимка,затова ще ти напиша какво е указанието на етикета(между другото е розов на цвят)-ДЕТОКСИРАЩ ПОЧИСТВАЩ ЛОСИОН ЗА СУХА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА.Лосионът комбинира UBIQUINONE КОЕНЗИМ,КОЙТО ЕСТЕСТВЕНО ПРИСЪСТВА ВЪВ ВСЯКА КЛЕТКА И УСПОКОЯВАЩА ТЕРМАЛНА ВОДА.Детоксинирана кожата диша свободно.хидратирана,тя възвръща свежестта и блясъка си.Хипоалергенен продукт.След розовата вода това ми пасна най-добре на кожата. Crazy
Не е ли тази http://www.vichyusa.com/_us/_en/catalog/product.aspx?prdcode=V00 … ode=AXE_FACE_CARE^F1_FACE_CLEANSE^F2_FACE_CLEANSE_ALL&

# 10
  • Мнения: 490
Благодаря ви момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не ,това е гел-пяната за измиване от серията Олиго 25,нея я използвам преди лосиона(тоника). GrinningПяната също е супер!  bouquet Щракнете на тоници в дадения сайт и ще го видите,само,че в момента го продават в по компактна опаковка.

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 16:08 от k.a.l.i.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 395
Ето снимка на това, как изглежда водата за почистване на лице, за която говоря>
 Grinning
http://64.233.183.104/search?q=cache:bs7Pr67KJiQJ:www.apotheke2u … mp;cd=4&gl=bg

# 13
  • Мнения: 17 401
Да, и аз нея имах предвид.

Общи условия

Активация на акаунт