Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте на всички! Спешно търся добър детски стоматолог в гр. Русе. Синът ми е на 5г.  и си счупи част от кътничето. Сега го боли от време на време, но като го заболи е доста неприятно. Всеки знае как боли зъб.... Дори и млечното зъбче трябва да се лекува. Аз лично направо изпадам в ужас само при мисълта за зъболекар, но заради моето момченце съм готова на всичко. И така от 1 седмица търся без успех  добър стоматолог с подход към малките деца. Нямам вече близки и познати, които не съм разпитвала за всевъзможни стоматолози. Тъкмо открия някой, той пък не работел с деца, др. пък детски стоматолог - синът ми бил твърде малък за него и так цяла седмица. Омръзна ми на обикалям града в търсене на детски стоматолози, които пък се оказва, че не работели с толкова малки деца.
Моля всички мами, които са имали същия проблем да ми пишат и да споделят своя опит. Ако някои може да ми препоръча някой наистина добър и работещ с 5г. деца "детски"стоматолог моля да ми пише. Благодаря на всички предварително! Вие сте последната ми надежда
Цитирай
Арика здравей, не знам дали бих могла да ти бъда полезна, но ще пробвам. Синът ми на 1г.и 2мес. вече имаше кариозни лезии, ходихме при 7 стоматолога! Резултат и лечение никакво! Няма да изпадам  в подробности, но ми идеше да вия от болка за малкото ми момченце, чийто зъбчета се рушаха още веднага след поникването им! Отидох до Стоматологичния факултет на Медицинска Академия и си купих учебник  "Кариес на ранното детство" на д-р Николета Маркова. Издирих координатите и по Интернет. Исках да намеря стоматолог, който наистина да ни помогне! Сега момченцето ми е на 2г.8мес. и има 2 поправени зъбчета! Говоря за вадене на нерв и поставяне на фото-полимерни пломбички! Детето ни най- малко не е стресирано и дори с желание ходим да му правим вълшебни зъбчета! Та да ти кажа, че за мен по - добър детски стоматолог от доц. Николета Маркова няма. Работи в София, можеш да запишеш час на тел.981-00-00 "Медстом". Мисля, че си заслужава да дойдеш до София. Попитай дали в центъра могат да те свържат по телефона да й обясниш проблема си! Успех!
Цитирай

Здравей  lyonka! Благодаря ти, че се отзова толкова бързо на моя зов за помощ. При теб наистина нещата са били доста сериозни. Радвам се, че вече всичко е наред с товоето малко момченце. Благодаря за информацията и за кординатите на д-р Маркова. Чувала съм за нея, но София ми е малко далекичко. Лечението на зъбчето сигорно ще продължи известно време, а колкото да ми се иска нямам възможност да пътувам постоянно до София. На този етап ще продължавам да търся някой стоматолог в Русе и много се надявам и тук да открия специалист поне наполовина добър колкото е д-р Маркова. Ще продължавам да търся и няма да се откажа, дори и да обиколя всички възможди стоматолози в Русе. Да му се невиди неможе да няма поне един като хората!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.