Не сме християни или "почти" не сме....

  • 1 630
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 323
За источноправославните... останалите, пък съвсем го "закършиха" с вярата.
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2701&sectio … =4&id=0001001

# 1
  • Мнения: 2 891
Не ми харесва връщането на латинския  Tired

# 2
  • Мнения: 4 806
кофтиииии

за Папата и католицизма, и за християнството изобщо, е супер кофти

Папата има поведение на ССФ
дали не чете тайно?

# 3
  • Мнения: 3 323
Хихи! Докато тайно се налива с водка и бие децата (дето официално ги няма, де). Този път е прекалил с първото, май...

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Мммм, ужас, няма да отидем в рая Laughing

# 5
  • Мнения: 11 747
Ми прав му път към Рая тогава... Tired

# 6
  • Мнения: 109
От самото начало не го харесах тоя Папа и нямам предвид  само външно. Не е добро излъчването му, а явно и с главата нещо не е съвсем читав.То светът така и така е тръгнал на разсипия, та пък и той такива "адекватни" изказвания да прави.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 972
само глупости, Ад, Рай....ако имаше Господ нямаше да има такива теми, мисля....

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=205869.0

май не вярвам напоследък, пък те нека са си истински християни, да са живи и здрави Stop

# 8
  • Мнения: 822
Този папа вече достатъчно се изложи...Сега тръгнал и християните да разединява...Кой е по-по-най...Много неадекватни изказвания има напоследък.

# 9
  • Мнения: 647
Днес темите на тема "Христианство " ми дойдоха в повече май... newsm78. Досега четох ето това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=205441.0;all и ми замина цялото желание за коментари по въпроса !!!!

# 10
  • Мнения: 25 568
 Joy Joy Joy
Явно доста го е чукнала склерозата, горкият, та е позабравил някои исторически факти. Май, май, католицизма се явява секта спрямо православието.  Wink Mr. Green Ама иначе и не отрича/

Цитат
Православните църкви са "истински", но имат "рана", защото не признават върховенството на папата, се казва в изявлението.


 Joy

# 11
  • Мнения: 2 891
Не мисля, че религиозен спор ще дойде добре във форума  Wink Хайде да сме благородни и да подминем   bouquet

# 12
  • Мнения: 3 146
Имате ли линк към документа?
Досега не видях нищо за православната Църква, има само за протестантската по линия на предаването на свещенодействената сила и на патриаршиите, които не са създадени от апостоли, което е напълно в реда на нещата. Единственият правиславен патриарх в момента (освен йерусалимският, не зная дали има в Александрия или Антиохия) е в Истамбул, всички други не могат на практика да са патриаршии. Основно са обидени протестантите.
Все пак ми се щеше да прочета документа... Ако някой има линк, моля, дайте!

# 13
  • Мнения: 4 806
е, че то няма спор - всички сме съгласни, че Папата нещо не е в час Simple Smile
И няма кой да му кажа култовата "В 21 век сме, все пак" ... за мен е култова, не знам за вас  Mr. Green

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хм, това се очакваше - един германец дойде и е редно да сложи ред и в тоя "хаос".

Общи условия

Активация на акаунт