Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 160 отговора
Е, как го възприемате? И одобрявате ли го?

Аз лично - хич  Naughty. Задръстена ли ще да съм  Thinking ... или здравомислеща  bowuu
Цитирай

Твърдо против съм, нехигиенично и неудобно Naughty
Цитирай

И аз не одобрявам, пък и детето едва ли ще го иска.
Цитирай

Направо го намирам педофилско Sick
Цитирай

Не го одобрявам. Не го възприемам за нормално. Имам се за здравомислеща  Wink
Цитирай

И аз не го разбирам и приемам, но има и родители, които не мислят така.
Хора различни по света, както и разбиранията им.
Цитирай

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=194105.0

Това е една тема, която пуснах през май - има доста мнения, сигурно ще ти е интересно.
Цитирай

Преди време бях чела тема, че някои момиченца ползват прашки и за бельо. Бански-прашки не одобрявам, но аз не одобрявам и голи деца по плажа, тъй че явно не съм меродавна  Laughing
Цитирай

Направо го намирам педофилско Sick

Долу-горе и аз. Последния път на морето до нас имаше семейство с момиче на около 6-7 може би, с бански-прашки и с обица на пъпа.... Еми разни хора, разни идеали, ама моята дъщеря така да не съм я видяла, докато не стане на 20 поне  Naughty
Цитирай

Ами аз изобщо не одобрявам прашщите... но пък одобрявам голите дечица на плажа...
Цитирай

...моята дъщеря така да не съм я видяла, докато не стане на 20 поне  Naughty
да, надявай се! ако можеш след 15 да й нареждаш как да се облича и какви обици да носи - обади ми се на лични (ако сме още във форума, де)
Цитирай

Laughing Сещам се за една позната, на която малката дъщеричка искала много да си има прашки като на мама. Та въпросната позната й взела и ги обу на детето върху .... памперса. Смешна гледка беше. Ама госпожицата с гордост си показваше прашките на всички  baby_neutral 35
Цитирай

ужасно грозно Sick
Цитирай

На тази възраст не бих и взела нито такива бански, нито такова бельо. Няма да ми е приятно детето ми да се разхожда по почти гол задник на плажа и да бъде обект на нечии мръсни погледи. До колкото зависи от мен и баща и на плаж по прашки няма скоро да се пусне. Поне до 18  Smile Това е как аз искам, но де да знам като стане на 15-16 как ще се развият нещата. Ако случайно я пуснем сама на море и там си купи такъв бански... Така, че твърдо мога да говоря до към четиринайстата и година.
Цитирай

Не ми харесва и не одобрявам
Цитирай

1-14 от 160 отговора