Бански, тип прашки за малки момичета...

  • 23 964
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Не го възприемам. Изглажда ми вулгарно.
По-добре без бански.

# 16
  • Мнения: 3 268
Аз по принцип не харесвам бански-прашки,независимо дали са на детско или дамско дупе.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 621
Твърдо против съм, нехигиенично и неудобно Naughty

Абсолютно. Освен това ми изглежда вулгарно за малко дете. Confused

# 18
  • Мнения: 583
Не ми харесват прашки нито на детско дупе, нито на женско. Първо че е нехигиенично, и второ не е красиво. А това дали момичетата ви ще носят такива бански - не си и мислете, че ще можете да им давате акъл след като навършат 14 години.

# 19
  • Мнения: 583
Ако сега ни чете някоя мама дето е с двете ръце за прашки и тя също ги носи, ще видите как ще се почне едно каране и съскане. Rage

# 20
  • Мнения: 179
 Яд ме е на тези, които са ги измислили. Яд ме е на тези, дето са ги пуснали по магазините си. И най-много ме е яд на тези, дето ги купуват!  
 Какво значи, детето искало? tantrum
 Ми той, Милен и презервативи ми е искал в аптеката. Трябваше ли да му ги купя? Нито знае за какво са, нито как се ползват. Ама имали картинки на кутийката.

# 21
  • Мнения: 47 981
Ако сега ни чете някоя мама дето е с двете ръце за прашки и тя също ги носи, ще видите как ще се почне едно каране и съскане. Rage
интересно ми е какви доводи ще изтъкнат?аз лично не намирам плюсове в прашките за деца newsm78

# 22
  • Мнения: X
Ами аз изобщо не одобрявам прашките... но пък одобрявам голите дечица на плажа...
Точно така мисля и аз.
Моите деца  ходят голи все още на плажа.Смятам, че е по-добре отколкото с прашки.

# 23
  • Мнения: 2 309
Е как какви доводи, че са модерни и че детето е искало  Grinning но мисля, че няма да се включи никой след като общественото мнение до момента е против.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не ми харесва, не го смятам за практично, не го смятам за нормална дреха за дете и няма да купя на дъщеря си.
 
Ако сега ни чете някоя мама дето е с двете ръце за прашки и тя също ги носи, ще видите как ще се почне едно каране и съскане. Rage
интересно ми е какви доводи ще изтъкнат?аз лично не намирам плюсове в прашките за деца newsm78

Ами те няма да пишат в такава тема, смеят ли... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 164
Честно казано не го одобрявам. Имам момче и не съм се замисляла, но това сподели мама на двегодишно момиченце и като се замислих, я намирам за напълно права. По-добре с обикновени, или ако толкова някоя мама държи на модата - и боксерките са модерни. Peace

# 26
  • Мнения: 3 268
Ако сега ни чете някоя мама дето е с двете ръце за прашки и тя също ги носи, ще видите как ще се почне едно каране и съскане. Rage
Всеки си има вкус,няма защо да се караме.

# 27
  • Мнения: 583
Така е, но доста са тези, които ходят с прашки и защитават ревностно тази теза.

# 28
  • Мнения: 6 155
Така е, но доста са тези, които ходят с прашки и защитават ревностно тази теза.

Е, аз ходя с прашки (бельо и бански), но не възприемам за малко дете подобен род облекло  Stop

# 29
  • Мнения: 179
Аз и други неща нося и правя, но едва ли ще съм съгласна, деца да ги правят. Ако говорим за безотговорни хора с болни мозъци, то надявам се, да потънат в дън земя и да не излязат повече от там.

Общи условия

Активация на акаунт