Бански, тип прашки за малки момичета...

  • 23 957
  • 160
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 891
Малко тъпо ми се вижда малко дете с подобно бельо Thinking

# 76
  • Мнения: 4 392

току-що мернах в подписа на една съфорумка дете на година и нещо с бански прашка
Дай я тук  да я смъмрим дружно hahaha
гледам се вътри около таз тема,ама сигурно умишлено я избягва Wink
Големи сте хиени, ей! ooooh!

# 77
  • София
  • Мнения: 2 079
Не ми харесва малко момиченце с прашка!  smile3506  smile3513  smile3506
Аз и големите момиченца не ги харесвам с прашки, завряни в д-тата, ама .... те като се харесват - да си ги носят! smile3515

# 78
  • Мнения: 651
Яд ме е на тези, които са ги измислили. ..
Така реагирах, когато за пръв път самата аз обух прашки  Joy
иначе  Mr. Greenникога  Mr. Green не бих купила на дъщеря ми бельо-прашки , камо ли бански.
А без гащи да се въргаля на пясъка - не съм съгласна  Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 5 362
не бих обула такава "изгъзица" Mr. Green на дъщеря си.
Един наш познат им казва "лайнорезки"  hahaha
Joy
Чувала съм и "мерцедески"  Mr. Green
По темата-твърдо против съм Naughty !!!

# 80
  • Мнения: 4 362
току-що мернах в подписа на една съфорумка дете на година и нещо с бански прашка
Дай я тук  да я смъмрим дружно hahaha

Ето ме,гледайте!Педофилка не знам ,май не съм  Rolling Eyes
Нямам намерение да се оправдавам пред никого,бях на две дали да ги взема,но причината бе,че тръгвахме на плаж,а нямаше друг отворен магазин,за да и взема друг бански,така че реших след колебания да го взема/според мен детето,особено момиче трябва да е поне с долнище,за да предпазва от мръсотията по плажа/.
Не ме интересува,че според вас съм побъркана,откачена,с болнен мозък,педофилка и тем подобни определения,уважавам мнението ви,но останалото е личен избор.  Peace


гледам се вътри около таз тема,ама сигурно умишлено я избягва Wink

Не съм се въртяла из темата,напротив,не знаех за нейното съществуване.Пратиха ми я на лични  Peace

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 09:40 от Мис КаприЗ

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Първо никой не ти искал обяснение,както казваш ти това е личен избор Peace Само ще те помоля да не се опитваш да ни убеждаваш,че прашка бански за момиченце на годинка е най-обикновеното нещо и по магазините едва ли не продават предимно това и да намериш обикновени гащички е супер трудна мисия Laughing Според мен ефекта си го търсила умишлено,иначе най-малко нямаше да го снимаш или още повече да си го лепнеш в подписа Wink

# 82
  • Мнения: 4 362
Първо никой не ти искал обяснение,както казваш ти това е личен избор Peace Само ще те помоля да не се опитваш да ни убеждаваш,че прашка бански за момиченце на годинка е най-обикновеното нещо и по магазините едва ли не продават предимно това и да намериш обикновени гащички е супер трудна мисия Laughing Според мен ефекта си го търсила умишлено,иначе най-малко нямаше да го снимаш или още повече да си го лепнеш в подписа Wink

Някъде да прочете,че съм убеждавала някого да сложи прашка на детето си  Thinking
Личен избор,на мен и хората около мен не изглеждаше нито перверзно,нито педофилско.
За съжаление,ние тук сме от провинцията и в неделя магазините не работят,по тази причина и го взех,никога не съм търсила умишлено ефекта.Сега ,мисля че аз знам най добре какво мисля и какво търся  Peace

Спирам да пиша по темата,защото знам в какво ще се обърне,а и съм прекалено чувствителна,за да издържа всичките обиди и класификации.Лек ден и всичко добро..

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 09:53 от Мис КаприЗ

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Както вече писах нямам намерение нито да те обиждам,нито да те класифицирам Peace

# 84
  • Мнения: 8 459
Абсолютно против!
Не майката,която слага такова нещо е извратена,а просто дава повод на извратеняци на плажа да заглеждат детето.Мерси!По-добре голичко отколкото с прашки.

# 85
  • Мнения: 54
не го удобрявам  Naughty и не ми харесва, неудобно е

# 86
  • Мнения: 274
Мис Каприз, вярвам, че това, което казваш е истина и нямаш задни мисли. Според мен цялата дъндания произлиза от това, че на една от снимките в подписа ти, не се вижда толкова детенцето - било твое или не (това можем ние само да гадаем, ти си знаеш най-добре), колкото една прашка и едно гръбче.
Не се впечатлявай от казаното, това е виртуално пространство и както и ти, така и всеки друг може да си пише каквото и където си пожелае.


А по темата: Не одобрявам прашките за малки момиченца - било то бански или долно бельо. Нито ми се струват хигиенични (особено на плажа), нито естетически.... Sick

# 87
  • Мнения: 2 807
Задръстена ли ще да съм  Thinking ... или здравомислеща  bowuu

Здравомислеща  Peace

# 88
  • Мнения: 5 362
Не майката,която слага такова нещо е извратена,а просто дава повод на извратеняци на плажа да заглеждат детето.
Така си е.
А да не говорим за тези пък,които ги произвеждат...
Но все пак момичето си е писало-личен избор и толкова.Не я изяждайте!

# 89
  • Мнения: 274
А да не говорим за тези пък,които ги произвеждат...

Търсенето преполага предлагането! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт