Да готвим охлюви заедно (игра) - 2

  • 22 169
  • 583
  •   1
Отговори
  • Мнения: 204
Линк към предната тема   chef
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199219.0

# 1
  • Мнения: 3 453
Такаааа! smile3508
Нова темичка, нов късмет! Peace

Благодаря на татко Барба, че пусна нова темичка! Peace

Имам въпросче:
Какво би станало, ако не събирам реколтата няколко дни? Дали ще ми се задръсти развъдника? newsm78
Целта ми е да събера повече охлюветки, за да ги сготвя накуп! Wink Ако престоят в хладилното помещение, ще се развалят, нали? Thinking

За едната ферма получих 12000черупки и съм мооого щастлива! Инвестирах ги в нов развъдник! bowuu
Успех на всички с развъждането!   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 324
Ех най-после откога чакам да пуснете нова тема Simple Smile

Та, сега съм събрала малко черупки и се чудя къде е по-добре да ги вложа в нов развъдник (ама не от най-скъпите) или в нова кухня - предпоследната в списъка?

# 3
  • Мнения: 3 453
Верити,
по-добрата кухня ти гарантира добър готвач, а от там се подобрява и качеството на приготвените охлюви. Аз се чудя, дали сама по себе си кухнята влияе на качеството? Дали по-скъпата кухня се отразява на имиджа? newsm78
Новия развъдник гарантира по-голямо количество, но влияе ли на качеството? Thinking
Май още много имам да уча! ooooh!
Успех!  bouquet

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Имам въпросче:
Какво би станало, ако не събирам реколтата няколко дни? Дали ще ми се задръсти развъдника? newsm78
Целта ми е да събера повече охлюветки, за да ги сготвя накуп! Wink Ако престоят в хладилното помещение, ще се развалят, нали? Thinking


Дръж ги в развъдника по-добре, в хладилника се развалят с всеки изминал ден  Peace
Мен ме нямаше 4 дни и помолих само да ми хранят охлювите без да ми събират реколтата и днес имах за готвене около 1500 охлюва само на едната ферма /имам общо 4/.
Хамалогията е по-голяма, че трябва на порции да готвиш и да продаваш ако не ти е хубав хладилника  Simple Smile

# 5
# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Забравих да се похваля, че днес си купих последен модел развъдник  newsm44
Лишавах се и събирах парите повече от 2 месеца, но ги изгладувах и сега ще видя дали с него ще имам по-добра продукция  Laughing

# 7
  • Мнения: 4 546
мисля, че и кухнята и развъдниците имат значение за качеството. понякога, въпреки че са хранени с едно и също, готвени са с еднакви продукти от един готвач, готвените охлюви имат разлика в звездичките. та си мисля, че тази разлика идва от развъдниците
аз имах кухня от втория вид, но с готвач чирак. днес го смених и веднага ми се вдигна с една звездичка качеството на продукцията.
аз да питам за рекламата - всеки ден вече пускам от най-евтината. 1800 черупки няма да си ги избия за един ден.  Confused та се чудя, ако пусна голяма реклама колко време ще държи влага  newsm78

# 8
# 9
  • Мнения: 1 065
Гаджето вчера пусна реклама за 1800 и днес беше разочарован, че никой не му обърнал внимание  Grinning
А преди седмица май имах по- добри печалби, въпреки че рекламирах през ден. Тази едва изплувам някъде с по 50- 150 черупки. Уж се качи репутацията ми, категорията на охлювите, ама едва върви. С триста зора успях да направя едно подобрение.

# 10
  • Мнения: 4 546
е ама тая седмица наистина имам много скапани оферти - охлюви с две звездички трябва да ги продам на 2,53  Close

# 11
  • Мнения: 2 910
Наистина тази седмица офертите са много ниски, аз днес продадох 330 дузини за по 4.20, но миналата седмица продавах за 6-7,че и повече черупки Confused Хубавата новина при мен е, че продукцията ми се е увеличила с 50%, поради доброто отлеждане Mr. Green Аз също събирам черупки, за да ги инвестирам в нещо по- скъпо и хубаво, но се чудя още между кухня и развъдник Thinking
Обаче Valeria ме разби с тези 1500 охлюва за 4 дни Grinning Кой тип развъдник имаш, че дава такава реколта? Искам и аз пък Simple Smile

# 12
  • Мнения: 929
Аз искам да питам какво ще рече че имам на склад охлюви - че са в развъдника или са някъде другаде? Thinking

# 13
  • Мнения: 790
и аэ имам въпрос, колко охлюви ми трябват эа състезанието?

# 14
  • Мнения: 4 546
и аэ имам въпрос, колко охлюви ми трябват эа състезанието?
едан дузина сготвени охлюви. или две, ако искаш да се регистрираш и в двете категории

Общи условия

Активация на акаунт