Търся заведение с детска площадка - София

  • 4 386
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 600
снощи бяхме в ресторант- пицария "3" в квартал редута, супер е,  има пици и др подобни вкусотии, на 2 етажа е, отпред има голяма и хубава градинка, намира се по маршрута на автобус 72 зад транспортния техникум и е в близост до плиска(относително, но все пак)

И ние бяхме там, много е хубаво, освен пясъчника и пързалката, има и голяма градинка, където може да играят децата!

# 16
  • Мнения: 14 654
Ако сте с кола- може да посетите "Фитнеса" в Дружба, на езерото се намира. Всъщност не се казва така заведението, но така си го знаем. На нас пък ни е писнало то.

# 17
  • Мнения: 47 972
зигизаги, ако можеш дай точен адрес, защото аз не го знам а нямат и сайт

# 18
  • Мнения: 10 600
Мама Васи, моя приятелка живее на Иларион Драгостинов 10 - близо е до тях, то е в една градинка, но по картата ще се ориентираш по този адрес и като отидете няма начин да не го видите. То е най-хубавото заведение в района.

# 19
  • Мнения: 773
Ресторант -пицария Ветрило ж- к Борово.Заведението е с вътрешна градинка.Има и детски клуб.Можеш да вземеш една кака от от там и с/у 5лв да гледа детето в градинката докато хапвате  bouquet

 newsm10

Може да ти се струва далече, но съм сигурна че ще ти хареса. може да отидеш да го видиш, няма да съжеляваш.

Общи условия

Активация на акаунт