Частни ясли/Детска ясла "Светлина"

  • 39 793
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Детето ми е посешавало яслта сега посещава и градина Светлина много съм доволна за в бъдеще  мисля и да учи в Училище Светлина.

# 61
  • Мнения: 16
До колкото знам има лиценз

# 62
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
До колкото знам има лиценз

Лиценз има!

# 63
  • Мнения: 49
а защо МОН не го е обявило? Къде е този мистичен лиценз???

# 64
  • Мнения: 49
Даже можем да се обадим тук-там да разпитаме, да се провери....

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Обади се, провери, цитирай после тук достоверния източник.
Мисля, че за всички ще е полезно. Стига да е потвърдена информация, а не слух.  Peace

# 66
  • Мнения: 16
Нали знаете,че ако няма лиценз "Светлина" няма да работи,ще мине някоя проверка и ...край.И защо мислите,че няма лиценз?Поредния слух,поредната клюка.Вярваите на каквото си искате,лиценза си го има и съществува.

# 67
  • Мнения: 49
Проверих в сайта на МОН.Там има всички одобрени покриващи критерии детски градини .Е изненада, Светлина няма...
Ще званна тук-там, като ми остане време.
А Вие,които си давате децата там, не искате ли да видите лиценза прди да си дадете детето, а после и парите? Интересно поведение..

# 68
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Детето на съседката, с която живеем врата до врата, сега завърши 2-ри клас, а от 2-годишно посещава "Светлина" и там си беше до последно...как става тоя номер??? Ххммм....има нещо гнило или недоразбрано в тая работа  newsm78

# 69
  • Мнения: 16
Ми като искате толкова да видите въпросния лиценз отивате при директорката и ще поискате да го видите.Немога да ви разбера защо толкова плюете толкова тази градина/ясла,като нещо неви харесва там нали знаете вратата е отворена.Като на вас не ви харесва там има други на които пък им харесва.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 878
и аз записах Ники там от септември, и се чудя защо все чета кофти неща за градината newsm78
разбрах от разговора с Директорката, че има лиценз, но така и не се научих да бъда мнителна и не съм се сетила да поискам да го видя, преди да подпиша договора.

# 71
  • Мнения: 49
Целта на обмяната на информация е не факта дали съседката има дете във втори клас, защото не ни пука за това, а достигане до обективността и истината на вълнуващите ни въпроси. Нещо до което много тук не достигат до него. И ако една поне майка направи нужното, за да си провери нещата преди да си даде детенцето в Светлина, значи всичко е ок. В МОН лиценз на тази градина не е издаван. Ако директорката си е написала сама, разбирам я. Тя счита, че всичко е ок. Но само МОН в България казва, коя градина отговаря на критериите и стандартите, определени и пригодени да защитават нуждите на децата ни. А аз считам за себе си да се съобразявам с това, за мен това е важно. Всяка майка сама определя и своите критерии. За мен избирайки тъй нареченото "Светлина" място, бих попаднала в нещо тъмно. Но това е мое мнение.
Приятен ден.

# 72
  • Мнения: 1
налага се и аз да тръгна на работа.ние сме на годинка и четири месеца.някой може ли да ми препоръча ясла в района на хотел плиска,гео милев, младост или дружба.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 878
Целта на обмяната на информация е не факта дали съседката има дете във втори клас, защото не ни пука за това, а достигане до обективността и истината на вълнуващите ни въпроси. Нещо до което много тук не достигат до него. И ако една поне майка направи нужното, за да си провери нещата преди да си даде детенцето в Светлина, значи всичко е ок. В МОН лиценз на тази градина не е издаван. Ако директорката си е написала сама, разбирам я. Тя счита, че всичко е ок. Но само МОН в България казва, коя градина отговаря на критериите и стандартите, определени и пригодени да защитават нуждите на децата ни. А аз считам за себе си да се съобразявам с това, за мен това е важно. Всяка майка сама определя и своите критерии. За мен избирайки тъй нареченото "Светлина" място, бих попаднала в нещо тъмно. Но това е мое мнение.
Приятен ден.


бамбина, ти защо така остро за "Светлина"? любопитно ми е просто, звучи някак персонално да си ядосана нещо...
за мен например критерий за една градина са добрите отзиви от мои познати и приятели, които срещам. а лиценз в България за всичко може да се изкара срещу пари.

п.п. а защо МОН в България казва, че някоя скапана градина отговаря на както го каза "критериите и стандартите, определени и пригодени да защитават нуждите на децата ни", като тя не става за нищо newsm78
защо МОН казва, че е нормално в градината да има по 33 деца, да ядат от една лъжица, да си ходят с антибиотиците на градина и още куп неща, да не се повтарям с непрестанните възражения, с които е пълно във форума, и извън него. е, ако това е налице и 10 лиценза да ми развеят, за мен това не означава нищо.

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 16:22 от Aurora

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
п.п. а защо МОН в България казва, че някоя скапана градина отговаря на както го каза "критериите и стандартите, определени и пригодени да защитават нуждите на децата ни", като тя не става за нищо newsm78
защо МОН казва, че е нормално в градината да има по 33 деца, да ядат от една лъжица, да си ходят с антибиотиците на градина и още куп неща, да не се повтарям с непрестанните възражения, с които е пълно във форума, и извън него. е, ако това е налице и 10 лиценза да ми развеят, за мен това не означава нищо.
Aurora, всъщност за тези неща отговаря РИОКОЗ, а не МОН, поради което съвсем не разбирам негодуванието на някои хора.
На вас успех, дано останете доволни!

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 17:30 от Маймунка хапва шунка

Общи условия

Активация на акаунт