Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте, много моля за помощ. Разигра се следното, очаквам  гости и исках да направя един десерт, който никога досега не ме е подвеждал като вид и вкус, но за пръв път не се опече отвътре. Обърнах го в чинията за да го украся, но той се разтече, плувнаха ми плодовете и сега седи самотен на плота, а аз ви моля за помощ, защото не знам какво да правя:( На всичкото отгоре ми свършиха продуктите, така че не мога да забъркам нов. И ако имате идея какво да направя с 1 коф кисело мляко, 1 крема сирене:((((((
Благодаря предварително:)
Цитирай

в Австрийско...

Сещам се само за плодова салата, ако имаш под ръка плодове... После смесваш с кисело мляко, мед и орехи.
Цитирай

Пловдив

Освен да скокнеш набързо до магазина и да купиш нещо готово, не се сещам друго да помогне за толкова кратко време  newsm78.
Цитирай

Ако имаш желатин + кисело мляко + плодове или  сладко  - забъркваш сместа и правиш кръгла торта  newsm78 За дъно слагаш бисквити, ако нямаш ще е просто като парфе  Peace
Нещо като това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105768.msg1882064#msg1882064
Цитирай

София

Благодаря Ви за отговорите, омешах киселото мляко с крема сиренето и малко пудра захар, сложих боровинките и в купи4ки. Стана много вкусно кремче.
 Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.