Въпросче за проходилката на Bertoni - плийз :)

  • 528
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 230
Донесоха ми такава, но като я сглобих нещо не ми харесва - отзад платът само покрива пластмасовата плоскост (която се законтря на корпуса и служи като облегалка) и детето като седне, тази текстилна част започва да се свлича (измъква)
При предишната проходилка, която ползвах, пластмасовата облегалка беше "вградена" в текстилната част и само се прищипваше за корпуса...
Такъв ли е модела на Бертони или нещо не е наред?
Мерси

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 19:32 от Drozi

# 1
  • Мнения: 175
Аз продавам тези проходилки и те са си такива-затова са най-евтините на пазара!Просто трябва да си я дошиеш-малко смешно звучи,но това е положението.Иначе са издържливи.Не се притеснявай!

# 2
  • Мнения: 1 230
Благодаря ти за отговора  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 659
 Е и моята проходилка беше на Бертони, но не съм шила нищо и беше много стабилна седалката. На няколко места текстилната част се закопчаваше за пластмасата и на детето си му е удобно.Облегалката е висока и твърда за разлика от други модели, при които е само от плат и се огъва.  http://www.bertoni-bg.com/Baby%20Walker.html нашата беше тази синичката най-горе със самолетчетата, а братовчедка ми понеже хареса нашата, та и тя си взе на Бертони само, че друг модел (със зайчето - оранжевата), но и тя не се е оплаквала.

# 4
  • Мнения: 1 230
Да, ама се оказа, че тази вкъщи е от другите  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 100
Проходилката на сина ми също беше на Бертони и си беше много хубава и стабилна със здрава облегалка мекичка смятам ,че за цената си са много подходящи. Ивелина

Общи условия

Активация на акаунт