кога престанахте да оригвате бебето

  • 2 093
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Когатто започна да стои сам седнал. Оттогава сам се уригва Simple Smile Най-обича като ме целува Simple Smile

# 16
  • Мнения: 11 003
Пробвах да я уригвам в началото, но не искаше и се отказах.

# 17
  • Мнения: 5 391
Когато започна да се храни седнал, като въведох твърда храна.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
Когато се научи да седи спряхме с оригването.
А слюнките нищо не съм правила.Или лигавник,или бършеш със салфетка.

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Когато започна да седи сама и сама си вършеше тязи работа, т.е. някъде към 6 месеца.

# 20
  • Мнения: 2 208
Никола трудно се оригваше по принцип... Рано престанах да го оригвам, но не помня точно кога.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 560
Много рано спрях- нямаше и месец !
Но той така или иначе не се оригваше, колкото и да го държах  Rolling Eyes

# 22
Когато стана на 10 месеца и си помислих,че е вече голям за да повърне ако не се е оригнал. Laughing

# 23
  • Мнения: 44
Към 4-я месец сприях да я уригвам.

# 24
  • Мнения: 2 159
когато започна да седи, но и сега понякога я уригвам вечер

# 25
  • Мнения: 638
След като пие мляко си го изправям да се оригне!

# 26
  • Мнения: 2 849
Към началото на 4 месец ,просто бебето само си показва кога .При всички е различно .

# 27
  • Мнения: 5 362
Докато започна да стои сама седнала.
Като бебе много повръщаше.И дори вече,когато намаля с повръщането аз пак си я държах да се оригне,защото все ме беше страх да не повърне Confused

# 28
  • Мнения: 3 356
Пробвах един период от време да го оригвам(около месец),но уви,магаренцето не щеше и не щеше да оригне.След това вече спрях -не сме имали проблем

# 29
  • Мнения: 374
Ами дъщеря ми трудно се оригваше, затова почти не съм я мъчила да я оригвам. Най-мразех, когато някоя баба се завъртеше из къщи и ми я грабнеше от ръцете, да я държи в поза за оригване, докато не й направя забележка, че са минали примерно 15 минути и на малката вече й се спи! Но и тя никога не е повръщала от прекомерно хранене.

Общи условия

Активация на акаунт