Едно младо семейство има нужда от помощ...

  • 27 364
  • 389
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 24
   Много ми е неудобно- колата ни се повреди. Имам уверенията на съпруга ми, че утре ( петък) каручката ще е в движение и в 16 ч. ще изпратим багажа. Уведомила съм Ирина.
 Много се извинявам момичета, че ви подведох така. Embarassed
 Извинете ме Embarassed

# 76
  • Мнения: 995
Току що изпратих нещата за Елхово, прибавих и една хавлийка за момченце. Говорих и  с Ирина, пратката трябва да пристигне утре до адрес, но може и в понеделник.

# 77
  • Мнения: 990
Отделила съм спално чувалче, 2-3 калъфки, памучна пелена и разни дребни дрешки!
Говорила съм с Живчето, но и тук да напиша! Ще се поразровя за още неща!  Flutter

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 6 273
Мога да дам едно кенгуру и ще купя някои неща ,които не са червени от списъка  ,от рода на клечки за уши ,нокторезачка бебешко олио ,термометър,одеало - каквото успея да купя.Ще ги пратя с пратката на бургаските мами.

# 79
  • Мнения: 222
Следя как се движат нещата, но не пиша нищо, защото още нямам отговор за обещаното креватче.

# 80
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
  bouquet

# 81
  • Мнения: 24
   Здравейте!
   Току що мъжът ми е натоварил багажа и довечера около 8,30 ч. ще е в Елхово.
Поздрави и лека почивка  bouquet

# 82
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
   Здравейте!
   Току що мъжът ми е натоварил багажа и довечера около 8,30 ч. ще е в Елхово.
Поздрави и лека почивка  bouquet
Дидо и Ирина знаят ли да чакат довечера ъвв 20.30-21.00 часа на автобуса?

# 83
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
И аз се включвам  Hug
Ще осигури лигавници, 2 долни чаршафа, кремче против подсичане, непромокаема постелка и бебешки сапун
към пратката на бургаските мами  Peace

# 84
Здравейте!Вече получихме  зелената анатомична ваничка и другите неща от КаТка:)Преди малко Дидо отиде на автогарата да вземе и количката.Наистина незнам какво щях да правя без вас!Сега ми е по-спокойно въпреки финансовите ни проблеми и всичко останало.Страх ме е и от раждането и от това как ще се справяме!Колкото повече наближава термина ми,толкова повече ме е страх!Кажете,наистина ли е толкова страшно колкото го описват?

# 85
  • Мнения: 1 230
След темата, през която мина последния месец - раждането няма да ти е проблем  Hug

# 86
  • Мнения: 7 263
Спокойно мила, не е страшно и най-важното забравя се. Я виж колко майки има с по две, три че и с повече деца.
Следя темата и тъй като нещата се поокомплектоваха не пиша за сега. Ирина бях ти писала на бележка нещо за идеята на Чут Чут мисля за работа на Дидо, ама ти явно не си обърнала внимание. Ако не си изтрила бележката ми драсни някой ред.

# 87
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ей ама съм и аз една........
то имало вече количка, а аз предлагам глупости Embarassed
Ако има нещо което е пропуснато, то моля, да ми кажете Peace

Няма страшно за раждането!Имах много тежко раждане, а я ни виж сега живи, здрави, прави и най-вече засмяни!
Много е хубаво когато ти дадат бебче, виждаш и най-вече разбираш колко си ценна от тук насетне!
Повярвай ми, няма думи с които да се опише чувството да бъдеш майка!
Една силна прегръдка за теб и бебето Hug Hug Hug

# 88
zdraveite na vsichki!bezkraino vi blagodarq za neshtata koito ni prashtate!
ama imam edna molba,nqkoi shte mi obqsni li za kakvo se izpolzvat nesshtata ot spisyka!???
naprimer,tva buiki,obuvki li sa???ami ami taq kolichka koqto mi izpratihte,[blagodarq na nikala!!!]kak se sglobqva tva chudo,az oshte ne sym otvoril paketa,samo irina e vkyshti,ama mai ne sym naqsno koe kyde se slaga.i taq kolichka ima tolkova mnogo djadji,napravo imam chuvstvoto che pred mene e razglobena letqshta chiniq!

# 89
  • Мнения: 990
zdraveite na vsichki!bezkraino vi blagodarq za neshtata koito ni prashtate!
ama imam edna molba,nqkoi shte mi obqsni li za kakvo se izpolzvat nesshtata ot spisyka!???
naprimer,tva buiki,obuvki li sa???ami ami taq kolichka koqto mi izpratihte,[blagodarq na nikala!!!]kak se sglobqva tva chudo,az oshte ne sym otvoril paketa,samo irina e vkyshti,ama mai ne sym naqsno koe kyde se slaga.i taq kolichka ima tolkova mnogo djadji,napravo imam chuvstvoto che pred mene e razglobena letqshta chiniq!

Няма страшно за количката, ако не се справиш сам ще дойдем с Живчето да помогнем, ние имаме опит Wink Колкото за това, че си объркан кое за какво е, всичко ще си дойде на мястото, използвай времето в интернет да поразгледаш форума, това ни е "живата книга" за отглеждане на човечета!  Hug
Само ще те помоля да пишеш на кирилица, така ще е по-лесно да четем какво си написал!  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт