Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 юли 2007, 11:54 ч.

за колко време порастват веждите?

• 4 248
  • 9
  •   1
Отговори
понеже искам да си променя формата им и по точно да отида при някоя козметичка вече почти 2 седмици не съм ги пипиала ама се притеснявам че оче не са достатъчно пораснали а не мога да издържам като са толкова обрасли та въпроса ми е колко още ще трябва да търпя?

# 1
  • Пловдив
Мисля, че е индивидуално - при мен растат с различна интензивност в зависимост от това в коя половина на цикъла съм Crazy
Не знам точно каква е зависимостта, но има дни в кото растат с часове, а в други - не ги скубя 3-4 дни.

# 2
  • Варна
Като прочетох и се засилих да отговоря 3-4 месеца ooooh!
Представих си, че си си играла с комплекта "Млад химик" и сега питаш кога пак ще имаш вежди Mr. Green
А, иначе - 2 седмици са доста време от една страна и малко от друга - иди, козметичката ще направи каквото може, а ако не може всичко, то поне ще махне долните косъмчета, за да не изглеждаш "обрасла" Peace

# 3
  • София
Като прочетох и се засилих да отговоря 3-4 месеца ooooh!
Представих си, че си си играла с комплекта "Млад химик" и сега питаш кога пак ще имаш вежди Mr. Green
А, иначе - 2 седмици са доста време от една страна и малко от друга - иди, козметичката ще направи каквото може, а ако не може всичко, то поне ще махне долните косъмчета, за да не изглеждаш "обрасла" Peace
Сори за тъпия въпрос, ама с какво ги маха козметичката, та да трябва да чакаш повече от 2 седмици....? Сериозно питам! Никога не ми ги е махала козметичка, правя го сама вкъщи с пинсета...И ако не ги махна 2 седмици, сигурно ще ми влизат в очите... Laughing

# 4
  • Варна
Сори за тъпия въпрос, ама с какво ги маха козметичката, та да трябва да чакаш повече от 2 седмици....? Сериозно питам! Никога не ми ги е махала козметичка, правя го сама вкъщи с пинсета...И ако не ги махна 2 седмици, сигурно ще ми влизат в очите... Laughing
Те, могат да се махнат и след два - три дни, но трябва да попораснат малко повечко за истинско оформяне, ако са прекалено тънки (дамата е написала, че иска да промени линията)  Peace

# 5
  • София
Аха, ясно, мерси Simple Smile  bouquet

# 6
  • Плевен
Зависи колко искаш да ги промениш.Моите постоянно са в процес на промяна,т.е. постоянно ги пускам да растът и понякога съм чакала по 3-4 седници,докато изтастнат  достатъчно,че да мога да им променя формата WinkИма значение и каква нова форма искаш-аз исках да са по-дебели и затова чакането ми беше повече Rolling Eyes

# 7
  • София
А защо не попиташ самата козметичка за желаната форма колко дълги трябва да са?
Аз нямам нерви да ги чакам, но козметичките определено пипат по-добре, сигурна съм, че ще си доволна Grinning

# 8
  • По света и у нас!
Бих те посъветвала да отидеш при козметичката си и да оформите новата желана форма, без значение от дължината им и гъстотата им в момента. И след това търпеливо да изчакаш да се попълнят "празнинките". Предполагам, че това ще бъде по-малко дразнещо от сегашното положение. Peace

# 9
  • В метрото
Не можеш ли да промениш формата "на етапи"? Отделни косъмчета се появяват ежедневно, но за цялостно окосмяване сигурно ще трябва поне месец да мине.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт