за колко време порастват веждите?

  • 7 320
  • 9
  •   1
Отговори
понеже искам да си променя формата им и по точно да отида при някоя козметичка вече почти 2 седмици не съм ги пипиала ама се притеснявам че оче не са достатъчно пораснали а не мога да издържам като са толкова обрасли та въпроса ми е колко още ще трябва да търпя?

# 1
  • Мнения: 9 074
Мисля, че е индивидуално - при мен растат с различна интензивност в зависимост от това в коя половина на цикъла съм Crazy
Не знам точно каква е зависимостта, но има дни в кото растат с часове, а в други - не ги скубя 3-4 дни.

# 2
  • Мнения: X
Като прочетох и се засилих да отговоря 3-4 месеца ooooh!
Представих си, че си си играла с комплекта "Млад химик" и сега питаш кога пак ще имаш вежди Mr. Green
А, иначе - 2 седмици са доста време от една страна и малко от друга - иди, козметичката ще направи каквото може, а ако не може всичко, то поне ще махне долните косъмчета, за да не изглеждаш "обрасла" Peace

# 3
  • Мнения: 1 733
Като прочетох и се засилих да отговоря 3-4 месеца ooooh!
Представих си, че си си играла с комплекта "Млад химик" и сега питаш кога пак ще имаш вежди Mr. Green
А, иначе - 2 седмици са доста време от една страна и малко от друга - иди, козметичката ще направи каквото може, а ако не може всичко, то поне ще махне долните косъмчета, за да не изглеждаш "обрасла" Peace
Сори за тъпия въпрос, ама с какво ги маха козметичката, та да трябва да чакаш повече от 2 седмици....? Сериозно питам! Никога не ми ги е махала козметичка, правя го сама вкъщи с пинсета...И ако не ги махна 2 седмици, сигурно ще ми влизат в очите... Laughing

# 4
  • Мнения: X
Сори за тъпия въпрос, ама с какво ги маха козметичката, та да трябва да чакаш повече от 2 седмици....? Сериозно питам! Никога не ми ги е махала козметичка, правя го сама вкъщи с пинсета...И ако не ги махна 2 седмици, сигурно ще ми влизат в очите... Laughing
Те, могат да се махнат и след два - три дни, но трябва да попораснат малко повечко за истинско оформяне, ако са прекалено тънки (дамата е написала, че иска да промени линията)  Peace

# 5
  • Мнения: 1 733
Аха, ясно, мерси Simple Smile  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 234
Зависи колко искаш да ги промениш.Моите постоянно са в процес на промяна,т.е. постоянно ги пускам да растът и понякога съм чакала по 3-4 седници,докато изтастнат  достатъчно,че да мога да им променя формата WinkИма значение и каква нова форма искаш-аз исках да са по-дебели и затова чакането ми беше повече Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 176
А защо не попиташ самата козметичка за желаната форма колко дълги трябва да са?
Аз нямам нерви да ги чакам, но козметичките определено пипат по-добре, сигурна съм, че ще си доволна Grinning

# 8
  • Мнения: 274
Бих те посъветвала да отидеш при козметичката си и да оформите новата желана форма, без значение от дължината им и гъстотата им в момента. И след това търпеливо да изчакаш да се попълнят "празнинките". Предполагам, че това ще бъде по-малко дразнещо от сегашното положение. Peace

# 9
  • Мнения: 2 716
Не можеш ли да промениш формата "на етапи"? Отделни косъмчета се появяват ежедневно, но за цялостно окосмяване сигурно ще трябва поне месец да мине.

Общи условия

Активация на акаунт