Мъжете и колите им

  • 4 764
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
До каква степен колата която кара един мъж може да повлияе на мнението ви за него. Влияят ли марката и модела на автомобила на мъжа на оценката ви за това що за мъж е той. Например запознавате се в бара с готин мъж. Всичко е хубаво като си говорите и той ви е много симпатичен и вие изпитвате интерес към него. Обаче като излизате навън виждате че той кара раздрънкана 20 год. Лада. Този факт ще промени ли мнението ви за него.
Вярно ли е например следното съждение: Мъж кара 20 год. Лада, следователно няма пари да си купи нова кола. Щом няма пари за нова кола значи печели малко и е неинициативен. Щом печели малко значи не може да се справи с издържането на семейството. Следователно от този мъж нищо не става....... Как ви се струва това съждение? Логично ли е?
После ще ви кажа и защо ми хрумна този въпрос Simple Smile

# 1
  • Мнения: 11 747
Това с неинициативността е най-кофти от цялата работа според мен.Всичко друго следва.

Има вариант да има пари и инициативност за нов автомобил,но да е стиснат и затова да кара старата семейна кола,докато върви.Това пък е най-лошия възможен вариант.Справка - Дом и Семейство...

# 2
  • Мнения: 2 401
Моя изобщо нямаше кола, когато се запознахме, нямаше и изгледи да има скоро.  Сега може да кара каквато си поиска, обаче кара 100 годишна.  И така е по-добре - по-спокойна съм за него  Laughing. Иначе нека момите да си кажат, дали ги привличат колите..

# 3
  • Мнения: 920
Това си е цяла наука. Мъжът разглежда колата си като продължение на фалоса, а жената като продължение на дома.

# 4
  • Мнения: 2 379
Мен по ме притесняват 20 годиШни, които карат скъпи спортни коли? Как ли са заработили парите? Thinking
"ПорШ" е колата на немските пенсионери. Логи4но.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 437
О, да...влияе ми. По особен начин ми действат мъжленцата с голфче с тъмни стъкла и ланец  Laughing

Иначе, не, не мисля, че колата показва финансовото състояние на човек. По-скоро ми издава приоритетите му в живота.
Умният, интелигентен и пробивен човек си личи, дори и да е с най-скапаната кола и най-дрипавите дрехи  Peace

Моят мъж не купува нови коли, докато не оправим къщата, в която живеем. Междувременно не се лишаваме от нищо. Но колата е последното нещо, в което ще инвестираме  Laughing

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това си е цяла наука. Мъжът разглежда колата си като продължение на фалоса, а жената като продължение на дома.

Т-е - колкото е по-голяма колата, толкова му е по-малък или какво?
Или е по-скоро начин да покаже какво предлага?

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Ооо, не е ли с пернишки тунинг колата, изобщо не обръщам внимание на мъжа... Stop

# 8
  • Мнения: 7 723
Познавам мъже, които карат ужасно скъпи коли, а живеят в 50 кв. м.  Wink

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Познавам мъже, които карат ужасно скъпи коли, а живеят в 50 кв. м.  Wink

Нали това каза и Мадам - в това е разликата между мъжете и жените. Ти ще предпочетеш просторен дом и малка кола. При тях е обратно.

# 10
  • Мнения: 1 533
Кирето караше Тико, като се запознахме. Много се забавлявах да го гледам как се разгъва като дърводелски метър на излизане отвътре при ръст 196. Но все пак реших да му дам шанс.

# 11
  • Мнения: 656
Ако Ладата е в добро състояние - вземам го.
Значи не дава пари за глупости, но обича нещата да са поддържани.

Има една тънкост тук обаче - дали дава всичко за колата си.
Неделно време дали ще лежи под колата или под жената - това е определящото за мен.

# 12
  • Мнения: 7 723
Познавам мъже, които карат ужасно скъпи коли, а живеят в 50 кв. м.  Wink

Нали това каза и Мадам - в това е разликата между мъжете и жените. Ти ще предпочетеш просторен дом и малка кола. При тях е обратно.
Да- всеки си има някакви мании  Peace
По- важно е колата в какво състояние е, какви грижи се полагат за нея... Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 2 437
Кирето караше Тико, като се запознахме. Много се забавлявах да го гледам как се разгъва като дърводелски метър на излизане отвътре при ръст 196. Но все пак реших да му дам шанс.
Joy
И аз бих дала шанс  Peace

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Абсолютно ми влияе. Има един пич дето кара ауди А8, ако караше голф и добър ден нямаше да му казвам.

Общи условия

Активация на акаунт