Как 'издържате' бременните си жени?

  • 2 509
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Питането ми е провокирано от личен опит и от един пост на Блондинка в друга тема!
Та става въпрос за състоянието "все ми се реве, нервна съм, паля от нищо, крещя на всички, ти си виновен" + депресията от качените килограми и липсата на фешън дрешки с този размер, както и разредения секс!
Как е възможно и възможно ли е един мъж да забрави собственото си его и да продължи да се грижи и обича бременната си жена, която се държи така?!
Бременността извинява ли я или тя си е такава!?

# 1
  • Мнения: 185
Не е задължително да е такава бременната жена и мъжа и да и е виновен за всичко Naughty
А в конкретния случай,доста ще му е трудно на мъжа да продължи да се грижи и обича такава жена ooooh!
ПП.-Повтарянето на МЪЖ и ЖЕНА е случайно Mr. Green

# 2
  • Мнения: 27
Здравейте, ще споделя своя опит. Моят мъж като че ли се е заредил с търпение. Когато избухвам безпричинно само ми казва "Няма нищо моето момиче, просто си бременна" или пък идва при мен да ме целуне и прегърне и моята нервност се изпарява. Така ме успокоява и на мен ми минава.  Разбира се при различните двойки е различно, въпрос на характери, протичане на бременността и т.н. Все пак търпение и кураж млади татковци ще трябва да ни понесете!

# 3
  • Мнения: 374
Сигурно е трудно отстрани, когато си мъж на бременна жена, но повярвай ми, че ако:
-ти се гади от всичко няколко месеца,
-гърдите ти са напрегнати до безкрайност, но продължават да растат още и още,
- уж не си наддала кой знае колко кг, а нищо от старите дрехи не ти става
-усещаш, че си гладна, но не знаеш какво точно ти се яде
-постоянно ти се спи или почти никога не ти се спи
-в последните месеци се чудиш кой ще ти завърже обувките, ако си сама вкъщи
-всички вече родили баби, приятелки, съседки, продавачки в кварталния магазин се надпреварват да ти разказват колко дълго, болезнено и ужасно е било раждането им
-и още други сигурно безброй неща
Повярвай ми, че е по-лесно да си мъж на бременна жена, отколкото самата тя.
Но както почти винаги вие, мъжете, сте отново привилегировани!
Добре е мъжете да сте по-търпеливи през този период, както и първите месеци след раждането на бебето! Grinning

# 4
  • Мнения: 219
Ми--на моменти трудно ме издържа виждам го.
Винаги съм била чешит малко но сега съм страхотен чешит. Embarassed Sad newsm78

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Сигурно е трудно отстрани, когато си мъж на бременна жена, но повярвай ми, че ако:
-ти се гади от всичко няколко месеца,
-гърдите ти са напрегнати до безкрайност, но продължават да растат още и още,
- уж не си наддала кой знае колко кг, а нищо от старите дрехи не ти става
-усещаш, че си гладна, но не знаеш какво точно ти се яде
-постоянно ти се спи или почти никога не ти се спи
-в последните месеци се чудиш кой ще ти завърже обувките, ако си сама вкъщи
-всички вече родили баби, приятелки, съседки, продавачки в кварталния магазин се надпреварват да ти разказват колко дълго, болезнено и ужасно е било раждането им
-и още други сигурно безброй неща
Повярвай ми, че е по-лесно да си мъж на бременна жена, отколкото самата тя.
Но както почти винаги вие, мъжете, сте отново привилегировани!
Добре е мъжете да сте по-търпеливи през този период, както и първите месеци след раждането на бебето! Grinning

   Ма хубаво си го написала...  smile3501
   Моят съпруг отдава всичко на хормоните и с целувка или хумор ми оправя "нервното състояние".

# 6
  • Мнения: 2 716
Доста изчерпателни отговори изчетох. Стана ясно точно как се чувстват МЪЖЕТЕ  Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 133
Сигурно е трудно отстрани, когато си мъж на бременна жена, но повярвай ми, че ако:
-ти се гади от всичко няколко месеца,
-гърдите ти са напрегнати до безкрайност, но продължават да растат още и още,
- уж не си наддала кой знае колко кг, а нищо от старите дрехи не ти става
-усещаш, че си гладна, но не знаеш какво точно ти се яде
-постоянно ти се спи или почти никога не ти се спи
-в последните месеци се чудиш кой ще ти завърже обувките, ако си сама вкъщи
-всички вече родили баби, приятелки, съседки, продавачки в кварталния магазин се надпреварват да ти разказват колко дълго, болезнено и ужасно е било раждането им
-и още други сигурно безброй неща
Повярвай ми, че е по-лесно да си мъж на бременна жена, отколкото самата тя.
Но както почти винаги вие, мъжете, сте отново привилегировани!
Добре е мъжете да сте по-търпеливи през този период, както и първите месеци след раждането на бебето! Grinning

Напълно споделям мнението..., а моята бременност даже е лека... и пак съм Злобара-Демон...
Ама някой мъж ако изкаже мнение никак няма да е зле наистина...

# 8
  • София
  • Мнения: 392
Явно щом прочетат за бременни жени,не щат и да припарят в темата,въпреки че аз никога не съм била такава,мисля че бременноста е само предлог жените малко да се поглезят.Вярно че си има несгоди,но пък за мен това е  един щастлив и незабравим период,който не бих си предотстъпила на мъжете,дори и да можеше. Grinning

# 9
  • Мнения: X
Не мисля, че бременността оправдава " лиготиите" на някои жени.  Все  пак на всяка жена в живота се пада максимум по 1-2 бременности...( с някои изключения), и ако всички се държаха така.......ужас ooooh! Whistling Мисля, че ако искаме да си запазим добрите и хармонични отношения с половинките, трябва да се научим да ги разбираме и да бъдем търпеливи , в каквато и ситуация да сме. Взизирам конкретно бременността за такава ситуация и по-специално - нормалната и безпроблемна бременност. Защото има жени в цветущо здраве, задоволени и презадоволени от всичко и мъже които са им като кученца, та чак са смешни и въпреки всичко, те нон стоп намират за какво да се нацупят и разсърдят. Мисля, че промените които понася тялото и психиката на жената през този период е нещо напълно естествено и нормално и така трябва да се случва, и не е хубаво да " обвиняваш" всеки срещнат за това. Ако не си готов да го понесеш....незнам....мисля, че тези неща трябва да се понасят по-достойно.

# 10
  • Мнения: 967
Първо не позлавам бременни, които да се държат чак толкова отвратително и ако една жена стане непоносима по време на бременноста, то най-вероятно и прди това си е била такава...
Второ: Чакайте малко да се разберем - значи двамата родители искат дете, след като това дете се роди и двамата ще му се радват, но за да стане бебето реалност майката ще повръща, ще й прилошава, ще си развали фигурата, ще й е тежко, ще си разтегли кожата на корема, ще й се подуват краката .... (мога още доста да пиша), а таткото ще си бъде ОК и при най-дребните промени в поведението от стана на бременната ще надава вой, че е онеправдан. - На това ще кажа следното - Мили татковци, наистина по време на бременността жената става по-раздразнитена и склонна към изблици, но приемете това като вашия дял от бременността - жената носи цялто бреме на бременността, а мъжа трябва да изтърпи характера и капризите й в този период. Мисля, че колкто и капризна бременна жена да ви се падне, то пак вашата роля е по-лесната в сравнение с женската. Така че, без повече оплаквания  Naughty

# 11
  • Мнения: 374
Така че, без повече оплаквания  Naughty
smile3501

# 12
  • Мнения: 5 468
Когато избухвам безпричинно само ми казва "Няма нищо моето момиче, просто си бременна"
Мен пък това би ме изкарало извън нерви и без да съм бременна Laughing.

Съгласна съм с Nellie....
ако една жена стане непоносима по време на бременноста, то най-вероятно и прди това си е била такава...

# 13
# 14
  • Мнения: 75
ushco, зареди се с търпение и помогни на жена ти да мине през този период. като я описваш сякаш говориш за мен докато бях бременна. много е гадно да се чувстваш така! но аз не получих подкрапа от мъжа ми, даже обратното. това не помогна, както се досещаш. в момента жена ти има нужда от теб. от подкрепа разбиране и обич. зная, че вероятно ще ти е трудно да търпиш изблиците й, но това, от което тя има нужда е да я прегърнеш и да й кажеш, че всичко е наред. ако трябва излъжи я, че е красива и й наговори куп хуваби неща, само за да я успокоиш - ще видиш, че това има ефект. тя ще е по-спокойна, а това ще е дабре и за теб и за бебето ви.

успех!

Общи условия

Активация на акаунт