Mile "17" on the All - AMERICAN Highway

  • 12 038
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 940
На мен днес много добре ми мина деня,значи 13ти не ми действа,пък малкия ми племенник е рожденник днес също,но и там изцепки няма.И понеже имаме годишнина на 5ти другия месец даже успях да грабна от victoria's secret нещо много сладко и секси Wink ,получих си и така очакваната доставка по пощата та и там лъкнах. Mr. Green

Jenna... за затраховката ,много е сложно за обяснение - аз нямах застраховка по това време бях спряла бачкане ,точно за половинката става въпрос че бяхме в преход между 2 работи ,2 щата,новият работодател по това време не предлагаше медицински застраховки ,на което ние се съгласихме защото ни компенсираха във финансовата страна,трябваше сами да се застраховаме ,но точно тогава забременях и никоя компания не ме застрахова за бременност при свършен факт.Сега плащаме около $600 кинта за 3 мата за застраховка затова така и се изказах,шашава работа ,като се има в предвид че Дан работи в медицинската сфера  Rolling Eyes .

Хиър,мъжът ми е много грубо,никога не ми е харесвало и много собствени4ски ми зву4и..та затуй,не по друга при4ина..но аз никога не казвам и сина ми,въпрос на изказ..
бистраз,ето инфо за детски порции
http://www.keepkidshealthy.com/toddler/feeding_your_toddler.html
http://www.wholesometoddlerfood.com/pyramid.htm
http://www.parents.com/parents/story.jsp?storyid=/templatedata/h … ory/data/1607.xml

За пякорите като сме от смесен брак го даваме на стандартното бейб или хъни-няма как

анет..защо тогава не казваш "половинката" или хъби,нещо такова---аз пък нямам против да пиша името на хъбито  Wink.
BTW мерси за линковете ,на мене ми просветнаха някои неща.



Имам малко питанки към опитните мами:
Ка почиствате играчки от плат, които не могат да се перат, преди да ги дадете на бебетата?
Какво правите ако непознати тичат да ви пипат децата. Аз нещо приятно не мога да реагирам, а умирам от ужас заради микроби. Някави идеи?

И аз като Тандури,хвърлям в пералнята пък да става квот ще.А бебчето ,ако се върнеш в някои от 1вите теми ще видиш че точно това изразих когато Елла ми беше мъничка ,много се дразнех на подобни неща  #2gunfire .И аз нищо не казвах ,някак си кофти се чувствах някой да се израдва на бебока от чисто сърце и аз да изръмжа на среща, сега ми е гот - тя е страшно дружелюбна ,сама се завира на хората в лицата,маха с ръка ,флиртува ,но ако посегне някой да я пипне ,сама се дърпа и показва с физиономията "не ме пипай бееей"  Laughing




# 76
  • Мнения: 3 491
Чак сега ми се поразвали настроението ... гинекологът ми се пенсионира в началото на септември, получих писмо. Стана ми кофти, нямам грам оплакване от него, това ми е първият гинеколог тук и не съм го сменяла, много бях доволна. Наблюдавал ми е двете бременности, израждал ми е двете бебета, и всяка година ме караше да се чувствам леко виновна, че пак съм забравила на профилактичния преглед да донеса снимка на децата (така и не го развих този навик с разнасянето на снимки, май ми е противоестествен).
Прието ли е да се дава нещо на пенсиониращ се гинеколог? Картичка със снимка на децата може би? Или нещо друго? Някой изпадал ли е в такава ситуация?

# 77
  • Мнения: 2 257
Прието ли е да се дава нещо на пенсиониращ се гинеколог? Картичка със снимка на децата може би? Или нещо друго? Някой изпадал ли е в такава ситуация?

Една изчистена и стилна Thank You note със снимка на децата вътре и няколко думи от сърце от теб мисля, че ще свърши добра работа. Не съм сигурна дали лично трябва да му я дадеш или просто да я изпратиш до офиса обаче, вторто май по приляга, това май ти ще прецениш най-добре.

# 78
  • Мнения: 3 491
Прието ли е да се дава нещо на пенсиониращ се гинеколог? Картичка със снимка на децата може би? Или нещо друго? Някой изпадал ли е в такава ситуация?

Една изчистена и стилна Thank You note със снимка на децата вътре и няколко думи от сърце от теб мисля, че ще свърши добра работа. Не съм сигурна дали лично трябва да му я дадеш или просто да я изпратиш до офиса обаче, вторто май по приляга, това май ти ще прецениш най-добре.
И аз точно така си го представях, но ми се щеше и някой друг да го потвърди, че на моменти се чудя дали налучквам верния тон. 10х, Джи!

# 79
  • Мнения: 1 593
Нали сте ми готвачки - ще го оцените

... такъв винен кебап спретнах преди малко, че чак смаях сама себе си smile3559

# 80
  • Мнения: 940
браво Jenna ти си моят герой   thumbsup, само дето такова чудо и представа си нямам какво е-ама звучи добре за бира (не за тебе обаче)
Абе бременните мами -по една снимка на шкембенцата няма ли да хвърлите насам.

Аз като ходих да разпитвам в болницата преди да родя,и моята беше такъв център като на Jenna - се паднах на една нова дето не можа да ми отговори на въпросчетата колкото и да се бях подготвила  ,видях само стаята дето щях да раждам и ми се сви всичко на буца,по добре да не бях виждала.... честно   - като видях тоя ти ми креват опнат в средата и точно срещу вратата с огромните прожектори отгоре,та който влезне да му се изблещи всичко баш в лицето ooooh!,а и не ми показа следродилната стая /неможело в това отделение да се ходи/ ,:roll:...кво да пра'иш ...не се върнах наново за да си доизясня.... в деня на раждането обаче все едно всичко си знаех а и не ми пукаше от никой и нищо.Като че ли ти се влива някаква нова енергия и смелост в тялото,всичките ми страхове бяха изчезнали в този ден.

# 81
  • Мнения: 2 253
Петък 13-ти ако не за друго,е добър за раздумка при нас:)))
 Имам приятелка,която празнува днес РД,и бях с един приятел на интервю за работа(за кураж) ,та се разбих от чакане  ooooh! ,забравих да си пусна тото,все си мисля,че днес трябваше(хаха)...това е моят скучен-фатален ден.......
  Някой гледа ли вече Х.Потър?
 Омотаха ми се мислите,след 5 изписани страници е трудно да  публикуваш нещо.....

# 82
  • Мнения: 1 800
Ще ги сложа играчките в пералнята, пък каквото стане. То и без това аз им се радвам повече отколкото човече(новото име на бебчо според баща му) Joy

В swing  стои по 5 минути и започва да пищи, най-често прави #2 там Mr. Green. На bouncer започна да стои повече откакто му пускам да гледа Baby Mozart, рекорда е 15 минути. Успокоихте ме, че не съм ги взела напразно Hug

Аз бях суеверна за 13-ти Петък, но мъжа ми много ме бъзика, че се плаша от католическо суеверие, пък не съм от тяхната религия...та сега само тайничко, ако се сетя въобще, че е тази комбинация на ден+дата Crazy

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 06:19 от benson10

# 83
  • The wild, wild west
  • Мнения: 145
Въпросът с хигиената страшно деградира при нас напоследък  Rolling Eyes Зарко е ужасно пиплив и през 5 минути да му мия и дезинфекцирам ръцете, пак докато се усетя е опипал ВСИЧКО най-мръсно наоколо - подметките на обувките си, кофите с боклук, ...  ooooh! Понякога направо ми се плаче, обаче това е положението... И след това му е най-драго да си налапа ръцете.   Close Уж беше престанал да ги слага в устата, но малката сестричка го прави, плус това преди около 2 месеца изкара последните кътници и ей на....  Sad Просто се моля това да му е фаза и да отмине по-скоро...  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 558
ИМА RECALL ЗА ОРГАНИК СИРИЪЛА НА  GERBER!!!
Слава богу, става въпрос само за опасност от задавяне от неразтворими частици...

Сутринта гледах тв без звук и съответно не разбрах за какво точно е рикол-а, ама сега го чух и даже открих, че точно с "опасния" оризов сириъл с номер 1500012504 съм захранила Данни преди няколко месеца- ей я на кутията ми е още тук.
Ама как ме заболя глава... Много се уплаших... Другият проблематичен сириъл е oatmeal с номер 1500012502.

# 85
  • Мнения: 7 837
Какви са тези  антибактериални кърпички. Айде няма да разказвам за моето, което доскоро като се тръшкаше, тъпчеше пясък в устата с две ръце. А какво е ял от земята...

Снимки, да ме прощавате, не пускам, особено в това тюленно състояние  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 3 367
Кейси,
http://images.orgill.com/200x200/6582837.JPG
и
http://ec1.images-amazon.com/images/I/31i4o5l7aXL._AA160_.jpg

аз никога не съм била много по стерилните деца,не ми е е слу4вало непознат да им се нахвърля..от скоро станах параноидна заради на Ния новите диагнози и нося тези кърпи навсякъде,имам по коли,4анти,офиси,бани,стаи и пр,,купувам от самс, 3 огромни бидона на клорокс са 10кинта и има за бая време..
*
по повод раждането-толкоз много ми беше омръзнало и исках да си нося нормалните дънки 4е бях готова да родя и в колиба на сламен матрак..никакви екстри не исках,само компетентен персонал и аут за 24 4аса..

# 87
  • Мнения: 7 837
С подобни кърпички Лаисол чистя плота в кухнята. Ама не бих бърсала малкия, като знам какво съдържат. Ох, кой знае каква песен ще запея с второто  Laughing

# 88
  • Мнения: 3 367
хахаха:))))))))Кейси,с лисола бърша повърхности и ръце понякога ако нямам нищо друго наоколо,ина4е ползвам другите,имат ги в същия вид(бидон с дупка за дърпане) която влиза то4но в джобовете на вратите на колите;
другото по темата е меджик соуп,и него съм го наспагала къде ли не,имам и една туба на клю4одържателя,спасява ме много пъти
http://www.pfizer.co.nz/Products/PurellNZ/images/HandSanitisers.gif

# 89
  • Мнения: 1 393
Софкоботко, МЕРСИ!!!!  Hug

С. е предимно на тези двата сириъла от началото, няма да купувам повече...сякаш съм знаела- вчера и аз не знам защо, вместо на Гърбър, купих две кутии органик сириъл на Ъртс Бест.  Peace

Какви са тези  антибактериални кърпички.

Ето тези: http://www.playtexproductsinc.com/wetones/images07/sens_fam.jpg

Или когато С. беше много мъничко бебе, използвах тези: http://www.mustelausa.com/facial_cleansing_cloth.html

А ако съм в Пъбликс, нали знаеш техните анитибъктириъл кърпички дето са на всеки ъгъл- ако някой я пипне и нямам от моите под ръка, бърша с техните.

Общи условия

Активация на акаунт