Обичате ли да се гримирате-5 част

  • 19 743
  • 524
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 35 950
Бомбе, вЕрно си много променена  Wink

А Руби Роуз са латвийска козметика http://www.rr-makeup.com/

# 76
  • Перник
  • Мнения: 195
ЗАпис

# 77
  • Мнения: 1 668

эапис, ама спря да се включваш эащо така newsm78

# 78
  • Варна
  • Мнения: 563

Може ли някой, който е ползвал тази антибактериална пудра на Манхатън да сподели как я борави с нея? Има ли нужда от ФДТ отдолу или направо се нанася?

ами може и да сложиш ФДТ отдолу,а може и без него... аз лично сега лятото слагам само пудрата,но по принцип слагам и ФДТ  Peace

# 79
  • Мнения: 10 758
Девойки, благодаря ви Flutter
Започвам лека полека да свиквам с новата глава и да не се стряскам като мина покрай огледалото Mr. Green
Джесмин, аз съм същата(както видя Laughing).Като се запознах с мъжа ми имах коса до кръста.След един месец му казах, че ще се пострижа, а той ми отговори, че ако го направя, ще ме остави Twisted EvilХахаха.На другия ден отидох и се постригах.Косата ми беше с дължина до под ушите точно.60 сантиметра коса изчезнаха за отрицателно време.
А за цвета - аз си го сменям постоянно.През няколко месеца.Отдавна не бях се правила червена.


А стига съм бърборила, ми да кажа за конкурса нещо.

Валка, що ги махна бре жено луда.Имаш време днес да се гримираш и да сложиш нови.Или си върни старите.Къде видя цапотеница, така и не разбрах.Слагай снимки, щот нема да гласувам пък Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 1 455
Съгласна съм с Валката да се гласува за 2 или 3 момичета,в момента аз бих гласувала най-малко за 3,една не бих могла да избера. Naughty
Ла Бомба честита ти прическа.

# 81
  • Мнения: 2 897
Като се запознах с мъжа ми имах коса до кръста.След един месец му казах, че ще се пострижа, а той ми отговори, че ако го направя, ще ме остави Twisted EvilХахаха.На другия ден отидох и се постригах.Косата ми беше с дължина до под ушите точно.60 сантиметра коса изчезнаха за отрицателно време.

И моят мъж казва да не се прибирам вкъщи,ако си отрежа косата LaughingКога ли ще дръпна шалтера и аз CrazyАко не ме поиска обратно,идвам у вас Mr. Green Heart Eyes

За новия ти имидж-знаеш,че съм пристрастна(блондинка Mr. Green),обаче също съм за експеримента,а когато лицето е хубаво може спокойно да се варира с дължини и цветове PeaceТи си си хубава мацка,а и светлоока(за което завиждам благородно)-червеното много ти отива,харесваш ми определено Heart Eyes
Да кажа и по темата,все пак Simple SmileАз имам повече от една фаворитка,така че за мен ще е по-лесно да гласувам за три участнички,така никоя няма да е пренебрегната и аз ще съм си доволна Mr. GreenНо...както решите Peace

# 82
  • Мнения: 254
не се стърпях да ви покажа какво око видях в нета
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www1.istockphoto.co … official%26sa%3DN

# 83
# 84
# 85
  • Мнения: 114
Погледнете това,на мен някои от вариантите ми харесаха: http://zazz.bg/play:4d8451b6
А по темата-още не мога да участвам в този конкурс,но ще гласувам,ако мога!

# 86
  • Мнения: 1 488
La Bomba, моето мнение е 4е си по-готина с по-дълга и руса коса! Но така или ина4е ве4е си се постригала и боядисала, няма какво друго да правиш,освен да я 4акаш да порасне... Така също не ти е лошо, да не се расърдиш сега. И аз много дълго време бях 4ервена, но сега съм с тъмно кафява коса.

# 87
  • Мнения: 10 758
Като се запознах с мъжа ми имах коса до кръста.След един месец му казах, че ще се пострижа, а той ми отговори, че ако го направя, ще ме остави Twisted EvilХахаха.На другия ден отидох и се постригах.Косата ми беше с дължина до под ушите точно.60 сантиметра коса изчезнаха за отрицателно време.

И моят мъж казва да не се прибирам вкъщи,ако си отрежа косата LaughingКога ли ще дръпна шалтера и аз CrazyАко не ме поиска обратно,идвам у вас Mr. Green Heart Eyes


Идвай!Има място, така че не се притеснявай Wink



La Bomba, моето мнение е 4е си по-готина с по-дълга и руса коса! Но така или ина4е ве4е си се постригала и боядисала, няма какво друго да правиш,освен да я 4акаш да порасне... Така също не ти е лошо, да не се расърдиш сега. И аз много дълго време бях 4ервена, но сега съм с тъмно кафява коса.
Ти полудя ли JoyКак мога да се разсърдя за такова нещо.Това е коса.Ще порасне.Цвета ще го променя след някой друг месец пак.


Е това е страхотно Peace

# 88
Аз бих помолила участничките за повече снимки. Дерзайте дами. Няма начин от "един вид" грим да се определят уменията.
Имаш в предвид повече снимки за конкурса и да са различни ли?Защото ако е така искам да поясня,че се гримираме по различни теми и тая последната в момента е летен грим.Преди това имахме вечерен и по снимка.А пък ако не съм те разбрала правилно,поправи ме. Peace

# 89
Вааа,Бомбе освен прическа окото ми вижда големи бомби,откакто ги видях не погледнах прическата повече. smile3501

Общи условия

Активация на акаунт