Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

с/у ОколоМръсТното

... какво да напиша... как да изразя мъката... тя задушава, тя убива, тя разяжда...  Crying or Very sad Crying or Very sad
Искам да съм до майка й днес, но уви - нямам тази възможност. Пък и няма да мога да й намаля болката... Angela ми помага много в дадени мигове...Благодаря ти  Hug

Точно в този миг, започва панихидата... Аз отивам да заплая свещичка... Направете го и вие, моля... Нашето Мишенце свети като звездичка вече цяла година...  Crying or Very sad

Липсваш ни  Crying or Very sad... обичаме те... Hug

За Мишето ни  Rose Rose
Цитирай

София

съжалявам мила,с вас съм. Praynig
Цитирай

между два живота

Мила Шани, мила Мони! Hug
Много ми е тъжно за вас... Няма как да ви помогна, няма как да ви утеша... Иска ми се да ви прегърна, силно... С вас съм в този ден Crying or Very sad  От няколко дена ви мисля и няма нужда да ми благодариш, просто съм една от вас Hug Опитайте се да си представите, че Мишето е с вас, то няма да иска да ви гледа тъжни и разплакани. Дарете го поне с една мъничка усмивка. Ще запаля свещичка за нея Crying or Very sad
Спи спокойно малко Мишенце Crying or Very sad Praynig
 Rose Rose
Цитирай

Praynig Praynig Praynig Rose Rose за малката душица.
Цитирай

Пловдив

Praynig немога да ви забравя и може би винаги ще си спомням за вас. Мишето се роди на 19.05 с моя син. Спомням си деня когато разбрах ,че е станала ангелче Crying or Very sad цял ден плаках и прегръщах моето малко момченце. Почивай в мир малко ангелче Rose Rose
Цитирай

БУРГАС

Rose Roseза малкото ангелче и  Hug Hug Hugза мама .
Цитирай

гр.София

Много ви благодаря ,милички,
само вие може да ме разберете  Crying or Very sad Приемете една силна прегръдка от мен  Hug
Истински вярвам ,че Мишето е на по-хубаво място и е добре ,защото животът за нея беше само голяма мъка. Преди 19 май (датата на която се роди Мишето) дъщеря ми каза ,че е сънувала една жена ,която й е казала да не страдаме, че Мишето е добре и ние трябва да сме спокойни.Нямате представа как ми стоплиха сърцето тези думи и аз наистина се успокоих.
Поклон пред паметта ти малко Мише   Rose Rose
Цитирай

В полите на Пирин планина

Спи спокойно, малко ангелче. Praynig
Цитирай

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Бди над мама мъничко ангелче!
mcheuz, Hug Hug Hug
Цитирай

Rose Roseза Мишето
Цитирай

Леле... цяла една година.
А го помня това мъничко Мишенце, все едно беше вчера.
Мир на душичката мила, нежна и чиста.
Цитирай
Миличка много ме натъжи таэи тема  Crying or Very sad!Поклон пред паметта на малкото ангелче и нека почива в мир!А ти не унивай,усмихвай се и гледай напред!И множо,много съжалявам,но эа жалост нямам какво да направя  Crying or Very sad
Цитирай

София, "Младост 3"

миличко майче, знам, че чувстваш, че за малкото Мише където е - е по-добре
вярвам, че не е случаен и съня на дъщеря ти...
но има и още нещо - Мишето е в сърцето ти, а там е най-топлото място за едно дете
и не само в твоето - и в моето, и в на леля си...и  вярвам че при толкова любов и хубави мисли няма как да не е добре Мишончето където и да е

исками се да ти дам малко топлина и обич - тези които тя щеше да ти даде...вярвам, че по някакъв начин моите хубави мисли и чувства ще те сгреят когато ти е най-тежко
мисля ви и Шани също - защото знам колко кърви нейното добро сърце
« Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 10:50 от catnadeen »
Цитирай

Mediterraneo

Прегръщам ви, момичета...
Цитирай

Atlanta ,USA

Rose Roseза Мишето .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора