Айде една по - весела тема...

  • 3 183
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 994
Аз съм прала USB Memory Stick - работеше, нищо че мина и през сушилнята, пари - банкноти и монети, жълъди, камъни, пясък, топчета, лего парчета, памперс. Това е най-често. Въпреки че уж проверявам джобовете, особено на децата, но пак стават грешки Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 668
последният път эапалка Laughing

# 32
  • Мнения: 1 668
А какво сте сготвили ?Mr. Green Joy
Малко оф де, ама баба ми, беше сготвила един парцал, барабар с зелето със свинско. Колеше се прасето и се готвеше за колячите, всичките си хапнаха от зелето, каза ми на никого да не казвам Mr. Green Аз пропуснах Joy

 smile3532 smile3532 smile3532

# 33
  • Мнения: 934
Малкия дзвер докато го хвана, че си отваря сама пералнята си оцветих доста дрехи. Докопала моята хала от цветните листчета за писане и пуска в пералнята. Пера аз и ми излизат дрехите с розови, жълти и зелени петна. Аз старателно пребърквам всичко следващия път ама пак така, тоя път розови петна. Докато се светна да гледам в самата пералня унищожих 2 бели панталона мой и най-вече на баща и любимата риза, сега е с малко петна. То и спалното бельо е вече доста по шарено от преди.

# 34
  • Мнения: 2 336
Ама като гледам повечкото от нас усилено перем пари. После как българите да не са мафиоти... ooooh!

# 35
  • Мнения: 14 489
сим карти. една даже я и огладих. нищо й няма, работи си.
веднъж с жълтия си халат за баня съм изпрала един химикал на мъжа ми - цяло чудо беше, че мастилото не беше пуснало ooooh!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 546
Чета, чета ма никой май не прал....пясък. ooooh!Боже, моя син само ходи и си пълни джобовете и аз някога като нахвърлям дрехите и пропусна познайте какъв пилинг става. smile3532 А върха беше...снощи. Купих си едно ЧЕРНО панталонче за положението ми и реших да го препера с цветно. Е познайте - вече по-светло от сиво няма. smile3514 На мъжът ми естествено отиде най-хубавата му бежова блуза.  Очаквах smile3513 ама само гробно мълчание. Ама наистина тя се скапа най-много и поне да беше равномерно оцветена а тя за НИЩО не става. ooooh! А на синът ми една супер готина оранжева тениска....остава за вкъщи.

# 37
  • София
  • Мнения: 31
Прала съм, долари, марки, вече и евра, дистанционното на телевизора, карти Юги сигурно има и още но не се сещам newsm78

# 38
  • Мнения: 14 133
Пари, хартиени кърпички.
Ама като гледам повечкото от нас усилено перем пари. После как българите да не са мафиоти... ooooh!
rotfImbo newsm62

# 39
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
и аз съм изпрала доста парички в пералнята, но тъй като бившия ми съпруг е готвач, ми се е случвало от работните му дрехи да вадя люти чушки или разни подправки, завити в салфетки.
Иначе и безопасни игли, гайки, и една отвертка..

# 40
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз да добавя нещо по-различно - близалка , която беше в джоба на панталона на дъщеря ми  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 5 681
...ежедневна дамска превръзка...
#Crazy Мислех, че са еднократни
 smile3532 Ох, извини ме предполагам, че е грешка на езика, но просто това наистина отговаря на заглавието newsm62

# 42
  • Мнения: 994
Аз пък вчера изпрах Дарт Вейдър Simple Smile. Нищо му нямаше, аз въобще не съм и подозирала че е бил в джоба на панталоните на дъщеря ми.

# 43
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Преди около година изпрах алармата за колата  ooooh! ..... Още работи  Wink

# 44
  • Мнения: 2 336
Пери, народе възродени...  wash wash wash

Общи условия

Активация на акаунт