гинеколог:) спешно

  • 1 177
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте, мами
Моля спешно за съвет! Трябва ми добър, наистина добър гинеколог. Имам една проблемна и неуспешна бременност преди 2 години, сега вероятно пак съм бременна и искам да се консултирам с правилния човек. ХЕЛП!!!!

# 1
  • Мнения: 1 446
Кажи в кой град си, за да можем да бъдем полезни  Hug

# 2
В софия съм, ще ви бъда признателна, трябват ми добри препоръки

# 3
  • Мнения: 1 674
Препоръчвам ти д-р Мазнейкова http://www.mbal-sofia.com/news.php?newsid=9. Най- добрият според мен специалист, когато става дума за ехография. А в ранната бременост е много важно. И има опит при подобни на твоя случаи. За акуширане не съм ползвала услугите й.

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 18:25 от paleto

# 4
  • Мнения: 12
Д-р Джонгова център Лора на Хр.Ботев 10

# 5
Горещо ти препоръчвам Д-р Колева отТокуда

# 6
  • София
  • Мнения: 3 123
Горещо ти препоръчвам Д-р Колева отТокуда

аз имам огромно доверие на 2 лекарки - д-р Колева от Токуда и д-р Димитрова от МД(и Фемина).Имам 2 бременности завършили фатално в 9-та и в 20-та седмица.Сега съм бременна и съм им се доверила напълно.

# 7
  • Мнения: 191
Д-р Кълвачева от Вита. Много проблемни бременности е изкарала до успешен край, включително и моята и на приятелката ми. Един недостатък - чака се много при нея.

# 8
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Д-Власова, с дълъг опит в отделение за проблемна бременност в Майчин дом.
Много добра като специалист и като човек, коректна и въобще - много рядко има такива лекари. Обяснява ти състоянието много добре, без да употребява двусмислици, които шашкат бъдещата мама. Води ми и раждането, мина безпроблемно, като се има предвид, че бях на 33, с вродена луксация и бебе 3,850 кг. Цените на прегледите са си регламентираните в Св.Пантелеймон.
тел. в Св. Пантелеймон - 951 51 62, 9549588

# 9
  • Мнения: 1 409
Мога да ти препоръчам доктор Димитров от Токуда много съм доволна от целия екип там.
Peace Много е добър и аз ти го препоръчвам

# 10
  • Мнения: 371
Д-р Веселин Дяволов от МД Peace  Отличен специалист. Работи в отделение по патология на бременността. Аз имах 3 неуспешни бременности и благодарение на него вече се радвам на 3 годишен юнак. Успех и на теб!!!  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 951
Препоръчвам ти д-р Мазнейкова http://www.mbal-sofia.com/news.php?newsid=9. Най- добрият според мен специалист, когато става дума за ехография. А в ранната бременост е много важно. И има опит при подобни на твоя случаи. За акуширане не съм ползвала услугите й.
Аз съм ползвала всички нейни услуги-от проследяване до раждане,всички ехографии .Много съм доволна,отличен специалист е.Препоръчвам я.

Общи условия

Активация на акаунт