Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Имате ли опит и впечетления по този въпрос?
Цитирай

Така казват,но личен опит нямам.Може би морските майки ще се изкажат по този въпрос
Цитирай

Доколкото съм запозната, йодни пари се дишат и са най-въздействащи върху организма при изгрев слънце. Как ще заведеш детето толкова рано на плажа, незнам Thinking
Цитирай

София

Доколкото съм запозната, йодни пари се дишат и са най-въздействащи върху организма при изгрев слънце. Как ще заведеш детето толкова рано на плажа, незнам Thinking

Така е  Peace
Цитирай

Там някъде

И аз съм чувала, че имат благотворно действие върху организма.
Мама Блу, може да почиват на място, което до плажа. Преди три години бяхме на море в бунгала, който се намираха на самият плаж. Достатъчно е да отвориш прозореца и морският въздух е при теб  Smile
Цитирай

New Zealand

в бунгала, който се намираха на самият плаж. Достатъчно е да отвориш прозореца и морският въздух е при теб  Smile

Да и аз помня като сме ходили на къмпинг, като малки. От Бургас сме, но ходехме по къмпинги за по 1-2 седмици. Наистина сутрин особено силно мирише на море.
Цитирай

И аз съм чувала, че имат благотворно действие върху организма.
Мама Блу, може да почиват на място, което до плажа. Преди три години бяхме на море в бунгала, който се намираха на самият плаж. Достатъчно е да отвориш прозореца и морският въздух е при теб  Smile

така става, да Wink
Цитирай

Wolf няма претенции към заглавието на темата, госпожо.
Wolf e ларж. Попитайте и за ларж, за йодираната сол, за щитовидната жлеза.
Цитирай

София

Имат, и то голямо значение Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.