Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора

София

Някой знае ли как и от къде може да бъде поръчан крема за спиране на разтежа на космите VANIQA. Ясно ми е че в България го няма.
Сега незнам как е но преди година го е имало само в САЩ и интернационалните аптеки в по големите градове на Европа.
Имам двама познати извън България, но не искам да ги занимавам точно с това, тоест точно с продукта който ме интересува.
Цитирай

www.vaniqa.com
Цитирай

София

Как се използва този крем? Би ли дала малко повече информация  Rolling Eyes
Цитирай

...

ще следя темата с интерес Peace
Цитирай

Съмнява ме да има желания ефект,ама нейсе - опитай! Ако си доволна, ще е хубаво да споделиш
Цитирай

Габрово

Да забави растежа да,ама чак да го спре Rolling Eyes......съмнявам се.
Сподели после какъв е резултата.
Цитирай

София

Да забави растежа да,ама чак да го спре Rolling Eyes......съмнявам се.
Сподели после какъв е резултата.

Ами поне така го дават. Че след осмата седмица ползване има значителен ефект. А какъв е този значителен ефект незнам точно. И за една година отивали около 3 опаковки което било около 125 долара ако съм запомнила правилно. Но проблема е че се води лекарство и се иска рецепта.
И това затруднява снабдяването с крема..................
Е ако живеех примерно в Лондон, нямаше да има проблем. Ще отида на лекар, ще си искам рецепта и ще си купя крема.
От тук е трудно, първо рецепта от български лекар работа няма как да свърши, второ малко вероятно е български лекар да е чувал за този крем. Вече опитах с един лекар и реакцията му беше като че ли му говоря на японски.
« Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 19:22 от ВАНИНАА »
Цитирай

В полето, под тепето.

Много интересно. Поразгледах сайта, но английския ми е.....  доста зле.
Но видях че имат е мейл- защо не пробваш да им пишеш?
Цитирай
ще следя темата с интерес Peace

И аз.  Smile
Цитирай

Записвам се да следя темата.
Цитирай
Някой знае ли как и от къде може да бъде поръчан крема за спиране на разтежа на космите VANIQA. Ясно ми е че в България го няма.
Сега незнам как е но преди година го е имало само в САЩ и интернационалните аптеки в по големите градове на Европа.
Имам двама познати извън България, но не искам да ги занимавам точно с това, тоест точно с продукта който ме интересува.

Успя ли да намериш от къде да поръчаш крема?
Цитирай

Пловдив/Бургас

Записвам се да следя темата.
Wink
Цитирай

Sofia

Тука има толкова мами които не са в България, никоя ли не го е чувала? Все пак интересно е, ако е и ефикасно?....
Цитирай

Тъкмо си взех миналата седмица и вчера го започнах - маже се сутрин и вечер. Два месеца се ползва и това ,което ми обясни лекарката е ,че косъм на тези места повече не никне. В листовката пише ,че  може да отнеме от 2 до 4 месеца за да изчезнат косъмчетата. 1 опаковка стигала за 2 месеца(колкото е дълъг и курса) .Ако смятате да го ползвате за други зони- няма да стане  Wink. ще ви трябват промишлени количества,а и не съм сигурна дали няма да е  вреден в големи дози.
Това ,което можете да направите  е да намерите приятел фармацевт и да му покажете съставките.Предполагам ще знае може ли да се направи или дали има подобен в Бг.
иначе: http://www.drugstore.com/templates/browse/default.asp?catid=1126 … 77&aparam=VW7
Цитирай

София

Тъкмо си взех миналата седмица и вчера го започнах - маже се сутрин и вечер. Два месеца се ползва и това ,което ми обясни лекарката е ,че косъм на тези места повече не никне. В листовката пише ,че  може да отнеме от 2 до 4 месеца за да изчезнат косъмчетата. 1 опаковка стигала за 2 месеца(колкото е дълъг и курса) .Ако смятате да го ползвате за други зони- няма да стане  Wink. ще ви трябват промишлени количества,а и не съм сигурна дали няма да е  вреден в големи дози.
Това ,което можете да направите  е да намерите приятел фармацевт и да му покажете съставките.Предполагам ще знае може ли да се направи или дали има подобен в Бг.
иначе: http://www.drugstore.com/templates/browse/default.asp?catid=1126 … 77&aparam=VW7

В българия подобен крем няма, а даже и да има не е нищо сериозно а само рекламни трикове. Да се направи според съставките мисля че е невъзможно. Ти от там от където си го купи свободно си го купи от аптеката или го дават само с рецепта? Питам се дали ако има човек рецепта от тук, тоест от България може да си го вземе от друга държава(тоест не сам да си го вземе а да му го донесат)

Това което ме учуди  -  "косъм на тези места повече не никне".
Аз си мислех че положителния ефект е само до като се ползва, спре ли се космите пак порастват.
Дано да е така както казваш, тоест ефекта от крема да се запазва поне някакъв период след спирането.....

А знаеш ли дали крема действа върху всякакви косми. Примерно лзерната епилация не действа на руси, светли, тънки или мъхести косми. За този крем има ли значение, вида на косъма?
« Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 20:08 от ВАНИНАА »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора