Отговори
# 45
  • Мнения: 4 435
Към macoball
Има ли ефект от крема Ваника, който беше започнала да ползваш?
Като че ли станаха повече от два месеца от както каза че го започваш.

Има ефект. Действа. Трябва постоянство обаче. Всеки ден сутрин и вечер. 2 месеца го ползвах преди да се види резултат.Спрях го преди  3 седмици и ми остана даже. Опаковката е малка ,но  е достатъчна за 3месеца ,според мен,ако се третира само 1 зона


А какъв е ефекта,спряха да ти растат косми ли ???? Shocked

# 46
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз не разбрах какъв е крайния ефект?

# 47
  • Мнения: 898
Аз не разбрах какъв е крайния ефект?

Според упътването на крема Ваника при 70-80 процента от ползващите го има невероятен  ефект след двумесечно ползване. Явно някакво много силно отслабване на космите. Но за да се задържи този ефект трябва да се ползва постоянно. Защото ако се спре крема, за два месеца е възможно космите пак да се възстановят такива каквито са биле преди това.
Но тъй като има около 20 процента вероятност от крема да няма полза, ако няма такава след 4 месеца ползване, крема трябва да се спре.
Най голямото странично действие на крема казват че е поява на акне. При 7-14 процента от ползващите го.
Крема е само за лице.

Но всичко това е само по принцип, а в действителност може да каже само някой който го е ползвал и имащ сериозно окосмяване по лицето.

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 17:02 от ВАНИНАА

# 48
  • Мнения: 145
Момичета,ето един бг вариант на крем с такова действие:  http://www.medeos.com/?81&02&96128
Нямам наблюдение върху него,но смятам скоро да поръчам.
Някакви идеи как може да се разберат съставките му? macoball може ли да напишеш тези на VANIQA,знаеш ли коя/кои са му активните съставки за този ефект??

# 49
  • Мнения: 884
За какво е седянката? 
 Кво чакаме?!  Shocked
Криле не никнат от кремове!

Ванина,  не разбрах  какво искаш да кажеш?!
Но всичко това е само по принцип, а в действителност може да каже само някой който го е ползвал и имащ сериозно окосмяване по лицето.
1.Ползва крема и не ти помогна?!
или
2.Не прочете ,че аз съм доволна от него?!
или
3.Трябва да си мъж за да го ползваш?!

Това  за постоянното ползване къде го прочете/кой лекарти го каза,защото кремът е медицински?
В листовката пише ,че при различни хора отнема между 2 и 4 месеца.Естествено ,че ще има някой при който няма  да има ефект.100% гаранция няма за нищо в живота.
Мляскащите дъвки да вземат да  отворят google,ако не ги мързи много и да си потърсят инфо..(ако говорят какви да е чужди езици,де).

Айде ,PEACE и кола маска!  Mr. Green

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 21:28 от macoball

# 50
  • Мнения: 916
За какво е седянката? 
 Кво чакаме?!  Shocked
Криле не никнат от кремове!


Aми нищо не чакаме!
Ами ти...кво...забраняваш да се запиша в темата ли?! Joy hahaha Joy hahaha
Незнам криле дали никнат от крема....ама нищо чудно допълнително окосмение да придобиеш hahaha Joy hahaha

# 51
  • Мнения: 898
[Криле не никнат от кремове!

Ванина,  не разбрах  какво искаш да кажеш?!
Но всичко това е само по принцип, а в действителност може да каже само някой който го е ползвал и имащ сериозно окосмяване по лицето.
1.Ползва крема и не ти помогна?!
или
2.Не прочете ,че аз съм доволна от него?!
или
3.Трябва да си мъж за да го ползваш?!

Това  за постоянното ползване къде го прочете/кой лекарти го каза,защото кремът е медицински?
В листовката пише ,че при различни хора отнема между 2 и 4 месеца.Естествено ,че ще има някой при който няма  да има ефект.100% гаранция няма за нищо в живота.

Всичко това което съм написала съм прочела в листовка на лекарството публикувана в интернет. Не виждам нищо противоречиво. Точно това което казваш и аз съм написала, че след четиримесечно ползване ако няма полза трябва да се спре.
А за постоянното ползване го пише също в листовката. Предупреждават че даже и да има удивителен успех, след няколко месечно спиране окосмяването може пак да се появи.

А за това дали съм прочела че ти си доволна. Да прочетох.
Но ми сеще да прочета мнение на жена имаща моя проблем (хиперандрогенемия и PCOS, хирзутизъм), а не мисля че ти го имаш. За което само можеш да се радваш

# 52
  • Мнения: 1 817
ще следя с интерес  Wink

# 53
момичета, някой успя ли да поръча Vaniqa

# 54
# 55
  • Мнения: 1 906
Темата може да се окаже много полезна. Ще я следя с интерес!

# 56
# 57
  • Мнения: 1 111
Момичета,ето един бг вариант на крем с такова действие:  http://www.medeos.com/?81&02&96128
Нямам наблюдение върху него,но смятам скоро да поръчам.
Някакви идеи как може да се разберат съставките му? macoball може ли да напишеш тези на VANIQA,знаеш ли коя/кои са му активните съставки за този ефект??

Гадното е,че не обработват поръчки под 20лв.,но пък има интересни работи

# 58
  • Мнения: 556
момичета,ето ви още един продукт.  http://www.vitalityclub.bg/index.php?page=products&id=29
Не съм го използвала и не знам дали има ефект.Аз се заинтересовах от този на guinot.Верно ли струва 14 лв само-някой беше казал.Верно,че за 8мл,но ако е необходим за много малко пространство както при мен...

а  това на глори знам,че е бг козметика,която се използва в салоните.Не съм много убедена в действието

# 59
  • Мнения: 3 410
момичета,ето ви още един продукт.  http://www.vitalityclub.bg/index.php?page=products&id=29
Не съм го използвала и не знам дали има ефект.Аз се заинтересовах от този на guinot.Верно ли струва 14 лв само-някой беше казал.Верно,че за 8мл,но ако е необходим за много малко пространство както при мен...

а  това на глори знам,че е бг козметика,която се използва в салоните.Не съм много убедена в действието
Aз го бях казала, последно като си го купувах беше 14 лв. Ако се използва за малки участъци ще стигне и за 2-3 месеца

Общи условия

Активация на акаунт