Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 95 отговора

Анкета

Ако имате щори на прозорците,бихте ли си сложили в допълнение и ефирни прозрачни или цветни завески,внасящи стил и красота в дома ви?

(Гласуването приключено: нд, 29 юли 2007, 17:36)
Въведи твоя глас

на едно място

Имаме спор с мъжа ми относно тези прословути завески ,и понеже не мога да го убедя,че са ефектни и ще стоят красиво,пускам тази анкета ,и се допитвам до всички вас,за да ми кажете мнението си-кой е прав-аз или той?.После ще слагам гласовете ви на кантара. Wink
Цитирай

София

Естествено, че с пердета Peace Такива красоти има сега, че просто е грехота да караш само на щори!
Цитирай

Земята

Щом е да убедиш мъжа си - веднага гласувам "за"!  Laughing
Но и иначе - много по-уютно е и с пердета, иначе все едно си в офис.
Цитирай

Там някъде

У дома сме така - с щори и пердета. Пердетата внасят уют.
Цитирай

без пердета е някак...празно Crossing Arms
Цитирай

Завеси имаме на прозорците с пердета. Там където са щорите не бих сложила завеси. Някак си не мога да си го представя. Може ли да снимате и да покажете ?
Цитирай

на едно място

Завеси имаме на прозорците с пердета. Там където са щорите не бих сложила завеси. Някак си не мога да си го представя. Може ли да снимате и да покажете ?
Щорите са поставени м/у двойните стъкла на всеки прозорец-т.е. вътре и изглежда съвсем прибрано. За съжаление нямам възможност да ги снимам сега.
Цитирай

София

Категорично ЗА пердетата. Но и моят мъж е против тях щом имало щори Confused След няколко месеца ще имаме сериозни разговори по този повод при обзавеждането на новия ни дом. Тогава ще му покажа и тази анкета Smile
Цитирай

на едно място

Естествено, че с пердета Peace Такива красоти има сега, че просто е грехота да караш само на щори!
Да!Да!Да!
Цитирай

София

без пердета е някак...празно Crossing Arms

...неуютно и студено!
Предетата внасят в дома завършен вид! Колкото до плътните завеси върху пердета ... това вече е въпрос на собствен вкус и усещане.
В моята спалня има вътрешни щори,ще сложа перде и плътна завеса,като плътната завеса е по-скоро за декорация и няма да ползвам основната й функция - да затъмнява.
Цитирай

"За" пердета съм. Само с щори все едно е офис  Peace
Цитирай

И аз съм "За" пердетата. Красиво е. Вярно, събират прах, ама това им е работата. На тях и килимите. В противен случай прах си лети из цялата стая и си го дишаш, дори постоянно да бършеш с парцала /това е от горчив опит/
Цитирай

У дома сме така - с щори и пердета. Пердетата внасят уют.
PeaceИ у нас е така.ЗА пердетата.
Цитирай

София

Твърдо за пердета и завеси!Те придават уют в дома и не мога да си представя в моя да ги няма!
Цитирай

На баира-в дясно

Завеси или пердета трябва да има!По уютно и красиво е с тях,дори поставени само като акцент. bowuu
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 95 отговора